Żarówka LED NEW GENERATION E14 C35 2,3W 1800K ściemnialna
dostępny
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
4.65435
Opis
ŻARÓWKA LED C35
Żarówka LED NEW GENERATION E14 C35 o mocy 2,3W to dekoracyjne i energooszczędne źródło światła przeznaczone do opraw z małym gwintem E14. Emituje bardzo ciepłe, białe światło o temperaturze 1800K, tworząc nastrojowy i przytulny klimat we wnętrzu. Smukła forma C35 doskonale sprawdza się w lampach stołowych, kinkietach oraz żyrandolach.
Forma świeczkowa C35 – elegancki, smukły kształt idealnie komponuje się z dekoracyjnymi oprawami i klasycznymi żyrandolami.
Bardzo ciepła barwa 1800K – nastrojowe światło zbliżone do płomienia świecy podkreśla przytulny charakter salonu, sypialni lub restauracji.
Płynna regulacja natężenia światła – żarówka współpracuje z kompatybilnymi ściemniaczami, umożliwiając precyzyjne dopasowanie jasności do potrzeb i stworzenie odpowiedniego klimatu.
NEW GENERATION
TRANSPARENTNE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | NEW GENERATION |
| Index: | 349-01-1 |
| Typ: | C35 |
| Wysokość (cm): | 10,30 |
| Średnica (cm): | 3,50 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E14 |
| Strumień świetlny: | 70lm |
| Moc: | 2,3W |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 1800k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 80 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 7500 |
| Czas rozświetlania: | 0 s |
| Warunki pracy: | -20° - +40° |
C35
E14
1800k
70lm
2,3W
80
220-240VAC
Tak
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Barwa światła | Bardzo ciepła 1600 - 2600k |
| Moc (W) | 2.3 |
| Jasność (lm) | 51-100 |
| Temperatura barwowa (K) | 1800 |
| Kształt | Świecowa |
| Typ bańki | C35 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 3.5 |
| Wysokość (cm) | 10.30 |
| Możliwość ściemniania | Tak, płynne ściemnianie |
| Cri(Ra) | 80 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Przeźroczyste |
Zaloguj się


