99,6% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1687Nie polecam7

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Gorące rabaty:  2000 zł - 3% 5000 zł - 5% 10000 zł - 7%

PROJEKTORY ILUMINACJI PROIETTA


Projekcje na elewacjach budynków wymagają nadzwyczaj mocnego strumienia światła. Iluminacja budynku, która wykorzystuje klasyczne projektory video, jest bardzo kosztowna - aby zapewnić im możliwość pracy w każdych warunkach atmosferycznych, istnieje konieczność zakupu dodatkowych obudów. Świetną alternatywą są włoskie projektory PROIETTA, będące znacznie tańszym rozwiązaniem przy doskonałych parametrach i fantastycznych funkcjonalnościach. 

Kompilacja ruchomych obrazów wyświetlanych na elewacjach budynków użyteczności publicznej jest innowacyjnym i niezwykle atrakcyjnym sposobem na wprowadzenie niezwykłej atmosfery w święta Bożego Narodzenia, Wielkanocy czy z okazji dowolnego wydarzenia bądź rocznicy historycznej. System projektorów Proietta doskonale sprawdził się już w większości polskich miast. Wyjątkowe iluminacje świąteczne i okolicznościowe można było podziwiać w Warszawie, Krakowie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu czy Częstochowie.

Rezydencja Prezydenta RP Belweder - dwa projektory PROIETTA dostarczone przez nas z okazji święta 100-lecia Odzyskania Niepodległości


Projektory GOBO oferowane u nas są proste w obsłudze, dzięki czemu szybko można je zainstalować, przystosowując do wyświetlania różnego typu projekcji, na małych jak i na dużych powierzchniach łącznie z całymi elewacjami budynków. 

Dostarczone przez nas 3 projektory PROIETTA dla Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu

Nasz system projektorów elewacyjnych to doskonały wyróżnik dla każdego miasta bądź gminy. Piękne obrazy w ruchu przemykające magicznie po elewacjach kamienic, ratusza, zamku czy kościoła to doskonała ozdoba miejskiej przestrzeni i wspaniała atrakcja zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Iluminacje mogą tematycznie nawiązywać do każdego rodzaju świąt bądź wydarzeń (spadające płatki śniegu, św Mikołaj lecący na saniach z reniferami, efekt płynącej wody czy płomieni, a także każdy statyczny bądź dynamiczny wzór na indywidualne zamówienie).

Iluminacje na budynkach doskonale uświetnią okazje takie jak Święto Konstytucji 3 Maja czy Święto Niepodległości. Na elewacjach urzędów mogą pojawić się wówczas akcenty narodowe w postaci biało-czerwonej flagi. Fasada ratusza może zostać również ozdobiona herbem, logo czy hasłem promocyjnym miasta bądź gminy.

Blisko 40 metrowa flaga na fasadzie budynku z okazji święta 100-lecia Odzyskania Niepodległości - dostawa i montaż 3 projektorów PROIETTA dla Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy

 

W ofercie posiadamy projektory wraz z całym niezbędnym osprzętem:

  • obiektywy
  • pryzmaty
  • filtry
  • efekty statyczne i dynamiczne
  • indywidualne projekty graficzne
  • słupy wolnostojące z balastem
  • sterowniki i wszelkiego rodzaju asortyment montażowy


Projektory można zakupić, jak również wypożyczyć. Zapewniamy kompleksowy montaż i szkolenie.Projektor IMPRESSIVE 1200-2500W Projektor IMPRESSIVE 1200-2500W
Producent: Proietta
Cena: 18 700,00 zł
szt.
zobacz więcej
Projektor IMPRESSIVE LED 200 Projektor IMPRESSIVE LED 200
Producent: Proietta
Cena: 15 990,00 zł
szt.
zobacz więcej
Gobos Flaga EU I Gobos Flaga EU I
Cena: 720,00 zł
szt.
zobacz więcej
Gobos Flaga EU II Gobos Flaga EU II
Cena: 720,00 zł
szt.
zobacz więcej
Gobos Flaga RP Gobos Flaga RP
Cena: 720,00 zł
szt.
zobacz więcej
Efekt Ognia Efekt Ognia
Producent: Proietta
Cena: 1 388,00 zł
szt.
zobacz więcej
Efekt Wody Efekt Wody
Producent: Proietta
Cena: 1 388,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium