Zarówka LED NEW GENERATION E27 G95 2,5W 1800K ściemnialna
dostępny
Opis
ŻARÓWKA LED G95
Żarówka LED NEW GENERATION E27 G95 o mocy 2,5 W to dekoracyjne i energooszczędne źródło światła przeznaczone do opraw z klasycznym gwintem E27. Emituje bardzo ciepłe, białe światło o temperaturze 1800K, tworząc wyjątkowo nastrojowy i przytulny klimat we wnętrzu. Kulista forma G95 doskonale prezentuje się w lampach z odsłoniętą żarówką oraz designerskich oprawach dekoracyjnych.
Efektowna forma G95 – duża, kulista bańka podkreśla dekoracyjny charakter oświetlenia i idealnie sprawdza się w oprawach z widocznym źródłem światła.
Bardzo ciepła barwa 1800K – światło zbliżone do płomienia świecy buduje kameralną atmosferę, idealną do salonu, sypialni oraz przestrzeni restauracyjnych.
Płynna regulacja natężenia światła – żarówka współpracuje z kompatybilnymi ściemniaczami, umożliwiając precyzyjne dopasowanie jasności do potrzeb i stworzenie odpowiedniego klimatu.
NEW GENERATION
PRZEZROCZYSTE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | NEW GENERATION |
| Index: | 349-51-1 |
| Typ: | G95 |
| Wysokość (cm): | 14,50 |
| Średnica (cm): | 9,50 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E27 |
| Strumień świetlny: | 90lm |
| Moc: | 2,5W |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 1800k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 80 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 7500 |
| Czas rozświetlania: | <0 s |
| Warunki pracy: | -20° - +40° |
G95
E27
1800k
90lm
2,5W
80
220-240VAC
Tak
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Barwa światła | Bardzo ciepła 1600 - 2600k |
| Moc (W) | 2.5 |
| Jasność (lm) | 51-100 |
| Temperatura barwowa (K) | 1800 |
| Kształt | Kulisty |
| Typ bańki | G95 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 9.5 |
| Wysokość (cm) | 14.50 |
| Możliwość ściemniania | Tak, płynne ściemnianie |
| Cri(Ra) | 80 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Przeźroczyste |
Zaloguj się


