Realizacje

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe realizacje z wykorzystaniem naszych iluminacji i dekoracji miejskich

Nasza oferta obejmuje wszystko co związane z dekoracyjnym oświetleniem LED: świetlne dekoracje miejskie, wolnostojące, latarniowe oraz ścienne, iluminacje budynków, w tym profesjonalne włoskie projektory Proietta, girlandy żarówkowe, źródła światła, węże LED, oświetlenie do galerii handlowych, meble LED, donice i akcesoria LED

Współpracujemy z gminami, inwestorami, przedsiębiorstwami, hotelami i restauracjami

 

Brzeg Dolny

Na zlecenie Zakładu Gospodarki Komunalnej wykonaliśmy dostawę i montaż na terenie miasta Brzeg Dolny. Dostarczyliśmy 3 duże bombki o średnicy 5mb z przejściem, choinkę stożek 6mb wysokości, ozdobiliśmy aleję parkową przewieszkami, w parku i na rondzie postawiliśmy wysokie anioły 3D i renifery.

 

 

Prestiżowy budynek biurowy w Lublinie

Kompleksowa dostawa wraz z montażem, przy wykorzystaniu specjalistycznego podnośnika gąsienicowego, 9 metrowej choinki typu stożek oraz dwóch dużych, ponad 3 metrowych bombek 3D z zaprojektowanymi siedziskami. Przepiękna choinka usytuowana w ogromnym foyer wraz z niezwykle efektownymi bombkami były niesamowitą atrakcją, jednocześnie mocno podkreślając prestiż obiektu, wprawiając ludzi w zdumienie i oczarowanie zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Tutaj osiągnęliśmy prawdziwy efekt WOW.

 

 

Iluminacje świąteczne na zlecenie Kancelarii Sejmu

Na zlecenie Kancelarii Sejmu wykonaliśmy kompleksową dostawę i montaż iluminacji świątecznych. Na terenie sejmu zainstalowane zostały dekoracje latarniowe i 2 choinki stożek w barwach narodowych. Z okazji 550 lecia Parlamentaryzmu Polskiego, na ścianie budynku wyświetliliśmy napis w połączeniu z grafiką świąteczną. Do tego celu wykorzystaliśmy 2 profesjonalne projektory iluminacji marki PROIETTA.

 


 

 

Kancelaria Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

Na zlecenie Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej dostarczyliśmy system projekcji obrazu na budynku. Dwa bardzo wydajne projektory Impressive marki Proietta oświetlają fasadę Rezydencji Prezydenta RP Belweder przy ul. Belwederskiej w Warszawie.

 

 

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki

Na zlecenie Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy wykonaliśmy kompleksową dostawę i montaż systemu projekcji obrazu na frontowej ścianie budynku. System składa się z 3 projektorów Impressive marki Proietta oraz dedykowanego 6-metrowego słupa wolnostojącego z balastem. Z okazji święta 100-lecia Odzyskania Niepodległości na ścianie urzędu wyświetlana jest blisko 40 metrowa flaga Polski z napisem okolicznościowym. Dzięki dostarczonemu systemowi projekcji urząd będzie mógł efektownie wyświetlać obrazy okolicznościowe na święta i różnych wydarzeń w okresie całego roku.

 

 

Pasym

W ramach realizacji zamówienia publicznego w gminie Pasym: „Rewitalizacja – przebudowa rynku staromiejskiego w Pasymiu – utworzenie strefy integracji i aktywizacji społecznej" byliśmy dostawcą systemu iluminacji i nagłośnienia, dla wykonawcy instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Jest to największa w Polsce instalacja projektorów iluminacji marki Proietta. Zainstalowanych zostało 15 projektorów Impressive oraz wielostrefowy system nagłośnienia marki Apart Audio. Ciekawym i niespotykanym rozwiązaniem jest iluminacja studni, w której zainstalowany projektor, wyświetla dynamiczny efekt wody. Jest nam miło, że mieliśmy okazję uczestniczyć w tym projekcie. 

 

 

Warszawa Ursynów

W 2017 roku dostarczyliśmy napis elewacyjny z okazji 40 lecia Ursynowa, dostarczyliśmy i zamontowaliśmy ponad 100 świątecznych dekoracji latarniowych 3D i 2D na Al.KEN a przy budynku urzędu dzielnicy postawiliśmy 3 metrowego ,,Misia Ursynówka".

 

 

Urząd Marszałkowski Toruń

W okresie przedświątecznym na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego dostarczyliśmy i zamontowaliśmy system 3 projektorów marki Proietta. Wraz z projektorami, dostarczyliśmy 3 mobilne standy. Projektory wykorzystywane będą całorocznie przy okazji różnych świąt i wydarzeń, w tym 100 letniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

 

Hotel Indigo Warsaw ****

Kompleksowa realizacja od wizualizacji do realizacji. Elewację budynku (obrys) zdobiły girlandy z 1200 żarówkami LED, parter hotelu wraz z wejściem i pierwsze piętro, ozdobiły girlandy świerkowe z diodami led, hall wejściowy zdobiły 3,5 m wysokości, bardzo efektowne krzewy led z kryształkami, osadzone w donicach, ściana recepcji to konstrukcja z diodami i dekorami, foyer z salami konferencyjnymi wyposażone zostały w stożki 3D LED.

 

 

Dekoracje świąteczne na Krupówkach

W samym centrum Zakopanego na Krupówkach, wykonaliśmy kompleksowy montaż dekoracji świątecznych. Przy użyciu podnośnika nasza ekipa wykonała montaż profesjonalnych kurtyn LED oraz śnieżynek 2D LED w grudniu 2018 roku. Użyliśmy specjalistycznych mocowań, stalowych linek i napinaczy. Realizacja była trudna - montaż odbywał się w nocy, a ze względu na bardzo popularną lokalizację i rozpoczęcie sezonu zimowego, na Krupówkach znajdowało się mnóstwo turystów.

 

 

Projekt „Schody do kariery”

Na zlecenie firmy LS AIRPORT SERVICE kompleksowo wykonaliśmy iluminacje schodów lotniskowych przy użyciu nowoczesnej technologii NEON FLEX w wersji RGB. W zakres kompleksowej usługi wchodził wysokiej klasy profesjonalny system audio marki APART oraz ekran multimedialny. Całość zaprojektowana z niezbędnymi elementami zabudowy również wykonanymi przez nas. Schody prezentowane są na różnych targach, wydarzeniach branżowych i zawsze stanowią dużą atrakcję.

 

 

Iluminacja dla PSE

Iluminacja budynku siedziby Państwowych Sieci Energetycznych w Konstancinie - Jeziornej z okazji święta upamiętniającego 100 lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dostawa i montaż 3 profesjonalnych projektorów PROIETTA wraz z podstawami mobilnymi.

 

 

Centrum handlowe Mrówka

Na potrzeby galerii handlowej Mrówka, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy system projekcji, przy wykorzystaniu profesjonalnych projektorów marki Proietta i Derksen. 5 projektorów wyświetlało grafiki na elewacji obiektu a 3 projektory wewnątrz obiektu, w holach wejściowych oraz na podłogach galerii. Uzupełnieniem iluminacji obiektu były zamontowane profesjonalne kurtyny LED typu gęste sople i kurtyny długie. Projektory galeria Mrówka wykorzystywać będzie całorocznie, przy okazji różnych wydarzeń – świąt, lokalnych eventów i promocji.

 

 

Warszawa Wola

Przedmiotem realizacji było dostarczenie i montaż 5 metrowej bombki 3D LED na warszawskiej Woli.

 

 

Iluminacje świąteczne w kompleksie handlowym OGRÓD i DOM

Wykonaliśmy kompleksową realizację od wizualizacji do dostawy i montażu iluminacji świątecznych w kompleksie handlowym OGRÓD i DOM w Mińsku Mazowieckim. Iluminacja składała się z kilkudziesięciu kurtyn SOPLI, węży ledowych, dekoracji gwiazd 2D, siatek LED. Na parkingu zamontowane zostały dekoracje latarniowe 3D. Dopełnieniem efektu był przepiękny zaprzęg 3D: 2 renifery + sanie, do których dzieci wsiadały z rodzicami, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcia.

 

 

Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów

W 2017 roku wykonaliśmy dostawę i montaż 6 metrowej choinki stożek oraz efektownego napisu elewacyjnego ,, Wesołych Świąt". Od tamtej pory opiekujemy się choinką i napisem, świadcząc usługi demontażu i ponownego montażu a przedewszystkim konserwacją i magazynowaniem w okresie : od sezonu do sezonu świątecznego.

 

 

HOTEL DANA**** w SZCZECINIE

W centrum miasta, na zabytkowej fasadzie obiektu, zainstalowaliśmy PROFESJONALNE KURTYNY LED typu SOPLE w obrysie dachu, profesjonalne girlandy świerkowe z oświetleniem LED pod kopułą dachu i pod zadaszeniem wejścia do hotelu. Dopełnieniem efektu było posadowienie na zadaszeniu wejścia hotelu efektownego RENIFERA 3D LED. Całość dekoracji świątecznych była spójna pod względem całorocznego dekoracyjnego oświetlenia LED, rangi obiektu, jak i zabytkowej bryły budynku. To była trudna realizacja ze względu na obostrzenia związane z obiektem zabytkowym. Prace wykonywane w nocy, na podnośniku z dużym zasięgiem, w warunkach zimowych, wraz z zajęciem pasa ruchu.

 

 

Starostwo Powiatowe w Malborku

Kompleksowa dostawa i montaż dekoracji świątecznych na budynku Starostwa Powiatowego w Malborku - kurtyny w obrysie dachu, lampki na drzewach i śnieżynki 2D.

 

 

Starostwo Powiatowe - Nowy Dwór Mazowiecki

 Dostawa i montaż 6m choinki stożek z dekoracjami LED na zlecenie Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim.

 

 

Jarmark świąteczny w Ustce

Przedmiotem realizacji było wykonanie i dostawa profesjonalnych girland żarówkowych.

 

 

Plan zdjęciowy TVN

Nasze girlandy żarówkowe na planach zdjęciowych fundacji TVN.

 

 

Ząbkowice Śląskie

Przedmiotem realizacji było dostarczenie dla Urzędu Miasta z okazji Świąt Wielkanocnych, iluminacji przedstawiającej kurczaka na skorupce o rozmiarze 200 x 180 cm.

 

  

Tczew

Dostawa i montaż dekoracji ,,selfy" Zające Wielkanocne na zlecenie urzędu miasta w Tczewie.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 22 375 96 72
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium