Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Realizacje i Referencje

Nasza oferta obejmuje wszystko co związane z oświetleniem LED: świetlne dekoracje miejskie, wolnostojące, latarniowe oraz ścienne, iluminacje budynków, w tym profesjonalne włoskie projektory Proietta, girlandy żarówkowe, źródła światła, węże LED, oświetlenie do galerii handlowych, biur, sklepów, hal przemysłowych, domów, parków i ogrodów, systemy inteligentnego domu, meble, donice i akcesoria LED.

Współpracujemy z gminami, inwestorami, przedsiębiorstwami, hotelami i restauracjami.

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe realizacje z wykorzystaniem naszych iluminacji i dekoracji miejskich. 
 

Kancelaria Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

Na zlecenie Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej dostarczyliśmy system projekcji obrazu na budynku. Dwa bardzo wydajne projektory Impressive marki Proietta oświetlają fasadę Rezydencji Prezydenta RP Belweder przy ul. Belwederskiej w Warszawie.

 

Kujawsko-Pomorski Urząd Woj. w Bydgoszczy

Na zlecenie Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy wykonaliśmy kompleksową dostawę i montaż systemu projekcji obrazu na frontowej ścianie budynku. System składa się z 3 projektorów Impressive marki Proietta oraz dedykowanego 6-metrowego słupa wolnostojącego z balastem. Z okazji święta 100-lecia Odzyskania Niepodległości na ścianie urzędu wyświetlana jest blisko 40 metrowa flaga Polski z napisem okolicznościowym. Dzięki dostarczonemu systemowi projekcji urząd będzie mógł efektownie wyświetlać obrazy okolicznościowe na święta i różnych wydarzeń w okresie całego roku.

 

Brzeg Dolny

Na zlecenie Zakładu Gospodarki Komunalnej wykonaliśmy dostawę i montaż na terenie miasta Brzeg Dolny. Dostarczyliśmy 3 duże bombki o średnicy 5mb z przejściem, choinkę stożek 6mb wysokości, ozdobiliśmy aleję parkową przewieszkami, w parku i na rondzie postawiliśmy wysokie anioły 3D i renifery.

 

Hotel Indigo Warsaw ****

Kompleksowa realizacja od wizualizacji do realizacji. Elewację budynku (obrys) zdobiły girlandy z 1200 żarówkami LED, parter hotelu wraz z wejściem i pierwsze piętro, ozdobiły girlandy świerkowe z diodami led, hall wejściowy zdobiły 3,5 m wysokości, bardzo efektowne krzewy led z kryształkami, osadzone w donicach, ściana recepcji to konstrukcja z diodami i dekorami, foyer z salami konferencyjnymi wyposażone zostały w stożki 3D LED.

 

Warszawa Ursynów

W 2017 roku dostarczyliśmy napis elewacyjny z okazji 40 lecia Ursynowa, dostarczyliśmy i zamontowaliśmy ponad 100 świątecznych dekoracji latarniowych 3D i 2D na Al.KEN a przy budynku urzędu dzielnicy postawiliśmy 3 metrowego ,,Misia Ursynówka".

 

 

Toruń

W okresie przedświątecznym na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego dostarczyliśmy i zamontowaliśmy system 3 projektorów marki Proietta. Wraz z projektorami, dostarczyliśmy 3 mobilne standy. Projektory wykorzystywane będą całorocznie przy okazji różnych świąt i wydarzeń, w tym 100 letniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Dom Kultury w Warszawie

 Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy 6 m choinkę stożek oraz napis elewacyjny ,,Wesołych Świąt".

 

Sieć restauracji Dominium

Wykonaliśmy na zamówienie Dominium SA kilkadziesiąt girland żarówkowych. Dostawa obejmowała całą sieć restauracji na terenie kraju.

 

Nowy Dwór Mazowiecki

 Dostawa i montaż 6m choinki stożek z dekoracjami LED na zlecenie Starostwa Powiatowego w Mińsku Mazowieckim

 

Ząbkowice Śląskie

Przedmiotem realizacji było dostarczenie dla Urzędu Miasta z okazji Świąt Wielkanocnych, iluminacji przedstawiającej kurczaka na skorupce o rozmiarze 200 x 180 cm.

 

Warszawa Wola

Przedmiotem realizacji było dostarczenie i montaż 5 metrowej bombki 3D LED na warszawskiej Woli.

 

Tczew

Dostawa i montaż dekoracji ,,selfy" Zające Wielkanocne na zlecenie urzędu miasta w Tczewie.

 

Pasym

W ramach realizacji zamówienia publicznego w gminie Pasym: „Rewitalizacja – przebudowa rynku staromiejskiego w Pasymiu – utworzenie strefy integracji i aktywizacji społecznej" byliśmy dostawcą systemu iluminacji i nagłośnienia, dla wykonawcy instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Jest to największa w Polsce instalacja projektorów iluminacji marki Proietta. Zainstalowanych zostało 15 projektorów Impressive oraz wielostrefowy system nagłośnienia marki Apart Audio. Ciekawym i niespotykanym rozwiązaniem jest iluminacja studni, w której zainstalowany projektor, wyświetla dynamiczny efekt wody. Jest nam miło, że mieliśmy okazję uczestniczyć w tym projekcie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl