Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Realizacje i Referencje

Nasza oferta obejmuje wszystko co związane z oświetleniem LED: świetlne dekoracje miejskie, wolnostojące, latarniowe oraz ścienne, iluminacje budynków, w tym profesjonalne włoskie projektory Proietta, girlandy żarówkowe, źródła światła, węże LED, oświetlenie do galerii handlowych, biur, sklepów, hal przemysłowych, domów, parków i ogrodów, systemy inteligentnego domu, meble, donice i akcesoria LED.

Współpracujemy z gminami, inwestorami, przedsiębiorstwami, hotelami i restauracjami.

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe realizacje z wykorzystaniem naszych iluminacji i dekoracji miejskich. 

Brzeg Dolny

Na zlecenie Zakładu Gospodarki Komunalnej wykonaliśmy dostawę i montaż na terenie miasta Brzeg Dolny. Dostarczyliśmy 3 duże bombki o średnicy 5mb z przejściem, choinkę stożek 6mb wysokości, ozdobiliśmy aleję parkową przewieszkami, w parku i na rondzie postawiliśmy wysokie anioły 3D i renifery.

 

Hotel Indigo Warsaw ****

Kompleksowa realizacja od wizualizacji do realizacji. Elewację budynku (obrys) zdobiły girlandy z 1200 żarówkami LED, parter hotelu wraz z wejściem i pierwsze piętro, ozdobiły girlandy świerkowe z diodami led, hall wejściowy zdobiły 3,5 m wysokości, bardzo efektowne krzewy led z kryształkami, osadzone w donicach, ściana recepcji to konstrukcja z diodami i dekorami, foyer z salami konferencyjnymi wyposażone zostały w stożki 3D LED.

 

Warszawa Ursynów

W 2017 roku dostarczyliśmy napis elewacyjny z okazji 40 lecia Ursynowa, dostarczyliśmy i zamontowaliśmy ponad 100 świątecznych dekoracji latarniowych 3D i 2D na Al.KEN a przy budynku urzędu dzielnicy postawiliśmy 3 metrowego ,,Misia Ursynówka".

 

 

Toruń

W okresie przedświątecznym na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego dostarczyliśmy i zamontowaliśmy system 3 projektorów marki Proietta. Wraz z projektorami, dostarczyliśmy 3 mobilne standy. Projektory wykorzystywane będą całorocznie przy okazji różnych świąt i wydarzeń, w tym 100 letniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Dom Kultury w Warszawie

 Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy 6 m choinkę stożek oraz napis elewacyjny ,,Wesołych Świąt".

 

Sieć restauracji Dominium

Wykonaliśmy na zamówienie Dominium SA kilkadziesiąt girland żarówkowych. Dostawa obejmowała całą sieć restauracji na terenie kraju.

 

Nowy Dwór Mazowiecki

 Dostawa i montaż 6m choinki stożek z dekoracjami LED na zlecenie Starostwa Powiatowego w Mińsku Mazowieckim

 

Ząbkowice Śląskie

Przedmiotem realizacji było dostarczenie dla Urzędu Miasta z okazji Świąt Wielkanocnych, iluminacji przedstawiającej kurczaka na skorupce o rozmiarze 200 x 180 cm.

 

Warszawa Wola

Przedmiotem realizacji było dostarczenie i montaż 5 metrowej bombki 3D LED na warszawskiej Woli.

 

Tczew

Dostawa i montaż dekoracji ,,selfy" Zające Wielkanocne na zlecenie urzędu miasta w Tczewie.

 

Pasym

W ramach realizacji zamówienia publicznego w gminie Pasym: „Rewitalizacja – przebudowa rynku staromiejskiego w Pasymiu – utworzenie strefy integracji i aktywizacji społecznej" byliśmy dostawcą systemu iluminacji i nagłośnienia, dla wykonawcy instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Jest to największa w Polsce instalacja projektorów iluminacji marki Proietta. Zainstalowanych zostało 15 projektorów Impressive oraz wielostrefowy system nagłośnienia marki Apart Audio. Ciekawym i niespotykanym rozwiązaniem jest iluminacja studni, w której zainstalowany projektor, wyświetla dynamiczny efekt wody. Jest nam miło, że mieliśmy okazję uczestniczyć w tym projekcie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl