Gorące rabaty

Nasze usługi

Producenci
Tagi z bloga

Girlandy ogrodowe

Bez oświetlenia ogrodowego trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek imprezę na świeżym powietrzu. Niezwykle modne obecnie girlandy z żarówek przywędrowały do nas z USA, gdzie są nieodłącznym elementem festynów, koncertów, imprez plenerowych, aranżacji świątecznych oraz wesel w ogrodzie. Coraz częściej stosowane są również na posesjach prywatnych – są elementem aranżacji przydomowego ogrodu, tarasu lub patio.  

Girlandy ogrodowe LED stosujemy również zdobienia choinek, drzew, krzewów, okien, wolnej przestrzeni nad skwerami czy placami. Występują w dowolnej długości i kolorystyce światła. Opcja żarówek flash zapewnia z kolei oryginalny, spektakularny efekt.

Girlandy świetlne są odporne na warunki atmosferyczne. Można stosować zarówno w niskich temperaturach przy dużej wilgotności powietrza jak i podczas upałów. Każde gniazdo girlandy wyposażone jest w solidne uszczelnienie a przekrój kabla dostosowany jest do łączenia girland szeregowo, dzięki czemu możemy uzyskać aż 100mb dekoracji LED na jednym zasilaniu.

Girlandy ogrodowe żarówkowe świetlne

Girlandy żarówkowe świetlne

Sprzedajemy profesjonalne girlandy żarówkowe, które przystosowane są do zastosowań na zewnątrz (IP44) i do wewnątrz.

W naszej ofercie znajdują się girlandy w standardowych rozmiarach jak również bardzo długie i gęste, z żarówkami LED lub bez.

Realizujemy również zamówienia pod projekt klienta.

Maksymalna długość girlandy to 100 mb.

W ofercie znajdują się 4 kolory girland: czarny, biały, zielony i ciemnozielony.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl