Girlandy ogrodowe / żarówkowe

Bez oświetlenia ogrodowego trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek imprezę na świeżym powietrzu. Niezwykle modne obecnie girlandy żarówkowe przywędrowały do nas z USA, gdzie są nieodłącznym elementem festynów, koncertów, imprez plenerowych, aranżacji świątecznych oraz wesel w ogrodzie. Coraz częściej stosowane są również na posesjach prywatnych – są elementem aranżacji przydomowego ogrodu, tarasu lub patio.  

Girlandy ogrodowe LED stosujemy również zdobienia choinek, drzew, krzewów, okien, wolnej przestrzeni nad skwerami czy placami. Występują w dowolnej długości i kolorystyce światła. Opcja żarówek flash zapewnia z kolei oryginalny, spektakularny efekt.

Girlandy świetlne są odporne na warunki atmosferyczne. Można stosować zarówno w niskich temperaturach przy dużej wilgotności powietrza jak i podczas upałów. Każde gniazdo girlandy wyposażone jest w solidne uszczelnienie a przekrój kabla dostosowany jest do łączenia girland szeregowo, dzięki czemu możemy uzyskać aż 100mb dekoracji LED na jednym zasilaniu.

Girlandy ogrodowe żarówkowe świetlne

Girlandy żarówkowe świetlne

Sprzedajemy profesjonalne girlandy z żarówek, które przystosowane są do zastosowań na zewnątrz (IP44) i do wewnątrz.

W naszej ofercie znajdują się girlandy w standardowych rozmiarach jak również bardzo długie i gęste, z żarówkami LED lub bez.

Realizujemy również zamówienia pod projekt klienta.

Maksymalna długość girlandy to 100 mb.

W ofercie znajdują się 4 kolory girland: czarny, biały, zielony i ciemnozielony.

Girlandy ogrodowe / żarówkowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl