Żarówka LED GOLD VINTAGE E27 G80 3,7W 1800k ściemnialna Ra90
dostępny
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
ŻARÓWKA LED G80
Żarówka LED E27 G80 GOLD VINTAGE o mocy 3,7W to dekoracyjne źródło światła o eleganckiej, kulistej formie i złotej bańce. Bardzo ciepła barwa światła 1800K tworzy nastrojowy klimat przypominający blask świecy. Dzięki możliwości ściemniania oraz wysokiemu współczynnikowi oddawania barw Ra90 żarówka doskonale sprawdza się w lampach dekoracyjnych i oprawach z odsłoniętym źródłem światła.
Forma G80 – kulista, dekoracyjna bańka świetnie prezentuje się w lampach wiszących oraz oprawach z widoczną żarówką.
Złote szkło – złota powłoka nadaje żarówce elegancki charakter i wzmacnia ciepły efekt światła.
Ściemnianie i Ra90 – możliwość regulacji jasności oraz wysoki współczynnik oddawania barw zapewniają naturalne i komfortowe oświetlenie.
GOLD VINTAGE
BURSZTYNOWE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | GOLD VINTAGE |
| Index: | 354-50 |
| Typ: | G80 |
| Wysokość (cm): | 11,80 |
| Średnica (cm): | 8,00 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E27 |
| Strumień świetlny: | 240lm |
| Moc: | 3,7W |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 1800k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 90 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 12500 |
| Czas rozświetlania: | <0,5 s |
| Warunki pracy: | -10° - +45° |
G80
E27
1800k
240lm
3,7W
90
220-240VAC
Tak
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Barwa światła | Bardzo ciepła 1600 - 2600k |
| Moc (W) | 3.7 |
| Jasność (lm) | 201-300 |
| Temperatura barwowa (K) | 1800 |
| Kształt | Kulisty |
| Typ bańki | G80 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 8 |
| Wysokość (cm) | 11.80 |
| Możliwość ściemniania | Tak, płynne ściemnianie |
| Cri(Ra) | 90 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Bursztynowe |
Zaloguj się


