Żarówka LED VINTAGE GOLD E27 G125 3,7W 1800K ściemnialna Ra90
dostępny
Opis
ŻARÓWKA LED G125
Żarówka LED E27 G125 VINTAGE GOLD o mocy 3,7W to efektowne dekoracyjne źródło światła o dużej, kulistej formie i eleganckim złotym wykończeniu. Bardzo ciepła barwa światła 1800K tworzy nastrojowy klimat przypominający blask świecy i idealnie sprawdza się w lampach dekoracyjnych oraz oprawach z odsłoniętym źródłem światła. Możliwość ściemniania oraz wysoki współczynnik oddawania barw Ra90 zapewniają komfortowe i naturalne oświetlenie.
Forma G125 – duża, kulista bańka o imponującej średnicy przyciąga wzrok i stanowi wyrazisty element dekoracyjny w lampach wiszących oraz oprawach z widoczną żarówką.
Złote szkło – elegancka złota powłoka nadaje żarówce styl vintage i dodatkowo ociepla emitowane światło, podkreślając przytulny charakter wnętrza.
Ściemnianie i Ra90 – możliwość regulacji jasności pozwala dopasować natężenie światła do nastroju, a wysoki współczynnik oddawania barw zapewnia naturalne i przyjemne oświetlenie.
GOLD VINTAGE
BURSZTYNOWE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | GOLD VINTAGE |
| Index: | 354-52 |
| Typ: | G125 |
| Wysokość (cm): | 17,60 |
| Średnica (cm): | 12,50 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E27 |
| Strumień świetlny: | 240lm |
| Moc: | 3,7W |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 1800k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 90 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 12500 |
| Czas rozświetlania: | <0,5 s |
| Warunki pracy: | -10° - +45° |
G125
E27
1800k
240lm
3,7W
90
220-240VAC
Tak
ŻARÓWKI DEKORACYJNE

EFEKTOWNY WYGLĄD BEZ KLOSZA
Duże żarówki dekoracyjne z ozdobnym filamentem mogą pełnić funkcję samodzielnej lampy, bez potrzeby stosowania dodatkowego klosza czy osłony. Dzięki starannie zaprojektowanemu wnętrzu stanowią nie tylko źródło światła, ale również efektowną dekorację wnętrza. Wystarczy zamontować je w prostej oprawce, aby stworzyć stylowe oświetlenie do salonu, sypialni, jadalni czy przestrzeni komercyjnych.
Aby w pełni wykorzystać ich dekoracyjny charakter, warto połączyć je z odpowiednio dobraną oprawką. W naszej ofercie znajdziesz ozdobne oprawki wiszące oraz stojące, dostępne w różnych kolorach i stylach. Dzięki temu łatwo dopasujesz oprawę do wybranej żarówki dekoracyjnej i stworzysz spójną, estetyczną lampę pasującą do każdego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Barwa światła | Bardzo ciepła 1600 - 2600k |
| Moc (W) | 3.7 |
| Jasność (lm) | 201-300 |
| Temperatura barwowa (K) | 1800 |
| Kształt | Kulisty |
| Typ bańki | G125 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 12.5 |
| Wysokość (cm) | 17.60 |
| Możliwość ściemniania | Tak, płynne ściemnianie |
| Cri(Ra) | 90 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Bursztynowe |
Zaloguj się


