Lampki choinkowe świeczki Led ANDERS 16 lampek Białe Ciepłe na zewnątrz
Opis
LAMPKI CHOINKOWE 16 ŚWIECZEK
Stwórz magiczną atmosferę dzięki eleganckim lampkom świeczkom – klasyka świąt w nowoczesnym wydaniu. Zestaw 16 świeczek choinkowych z delikatnym ciepłym światłem idealnie komponuje się z zielenią drzewka, podkreślając jego naturalne piękno i tworząc przytulny, świąteczny klimat. To idealna propozycja zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz, gdzie liczy się estetyka i nastrojowe światło.
Stylowe świeczki z kołnierzem lub bez – dopasuj je do swojej aranżacji - minimalistyczna forma białych świeczek z klasycznym kloszem i opcjonalnym kołnierzem pozwala na dostosowanie wyglądu lampek do stylu Twojej dekoracji.
Ciepłe, subtelne światło – ponadczasowy blask świąt - każda świeczka emituje łagodne, ciepłe światło, które tworzy wyjątkowy nastrój w całym pomieszczeniu. Dzięki starannie dobranej barwie światła choinka zyskuje niepowtarzalny charakter.
Stabilne klipsy – bezpieczny i estetyczny montaż - każda świeczka jest wyposażona w solidny klips, który umożliwia łatwe przymocowanie do gałązek. Ciemny przewód pozostaje dyskretny, nie odciągając uwagi od dekoracji.
Do wewnątrz i na zewnątrz – świąteczny klimat gdzie tylko chcesz - lampki sprawdzą się zarówno w domu, jak i na zewnątrz. To uniwersalne rozwiązanie, które doda świątecznego uroku każdej przestrzeni.
ANDERS
LAMPKI CHOINKOWE ŚWIECZKI

DANE TECHNICZNE
| Seria: | ANDERS |
| Index: | 410-60 |
| Kolor kabla: | Ciemnozielony |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Klosz żarówki: | Przezroczysty |
| Długość (cm): | 750,00 |
| Wysokość (cm): | 9,50 |
| Głębokość (cm): | 3,50 |
| Ilość źródeł światła: | 16 |
| Źródła światła w zestawie: | Tak |
| Rodzaj źródła światła: | LED |
| Moc (W): | 0,90 |
| Napięcie: | 3V DC |
| Długość kabla zasilania (cm): | 300 |
| Specyfikacja kabla zasilania: | PCV |
| Rozstaw lampek (cm): | 50 |
| Klasa szczelności: | IP44 |


SEKTOR PUBLICZNY
Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy wszystkie jednostki sektora finansów publicznych do składania zamówień z odroczonym terminem płatności na oświetlenie, dekoracje i iluminacje świetlne, zgodnie z Ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 oraz z 2016 r. poz. 831 i 996).
Bezpieczeństwo
Cechy produktu
| RODZAJ DEKORACJI | LAMPKI CHOINKOWE |
| ZASTOSOWANIE | NA ZEWNĄTRZ |
| ZASILANIE | 230V |
| KOLOR KABLA | CIEMNOZIELONY |
| RODZAJ ŚWIATŁA | STATYCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | BIAŁA CIEPŁA |
| MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA | NIE |
| DŁUGOŚĆ LAMPEK CHOINKOWYCH | 6 m - 10,8 m |
| ILOŚĆ DIOD | STANDARDOWA |
Zaloguj się