Zestaw 5x żarówka do świecznika adwentowego E5 1,2W 12V
dostępny
Opis
ZESTAW 5 ŻARÓWEK LED E5
Zestaw 5 żarówek E5 o mocy 1,2W to praktyczne i wydajne źródła światła przeznaczone do świeczników adwentowych oraz dekoracji świątecznych zasilanych napięciem 12V. Emitują ciepłe światło, które tworzy przytulny, świąteczny klimat. Dzięki wyższej mocy żarówki zapewniają lepszą widoczność, zachowując jednocześnie dekoracyjny charakter oświetlenia.
Zestaw 5 sztuk – praktyczny komplet pozwala na szybką wymianę żarówek w świecznikach i dekoracjach świątecznych.
Zasilanie 12V – niskonapięciowa praca zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, szczególnie w dekoracjach świątecznych.
Moc 1,2W – większa jasność zapewnia lepsze doświetlenie świecznika przy zachowaniu przyjemnego, ciepłego efektu świetlnego.
SPARE BULB
TRANSPARENTNE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | SPARE BULB |
| Index: | 388-55 |
| Wysokość (cm): | 1,60 |
| Średnica (cm): | 0,60 |
| Napięcie: | 12V |
| Trzonek: | E5 |
| Strumień świetlny: | 5lm |
| Moc: | 1,2W |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Barwa światła: | Biała |
E5
Biała
5lm
1,2W
12V
Nie
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E5 |
| Moc (W) | 1.2 |
| Jasność (lm) | <50 |
| Napięcie (V) | 12V AC |
| Średnica (cm) | 0.6 |
| Wysokość (cm) | 1.60 |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Przeźroczyste |
Zaloguj się

