Żarówka LED HEAVY SMOKE E27 2W G125 2100K ściemnialna dymiona
dostępny
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
ŻARÓWKA LED G125
Żarówka LED E27 G125 HEAVY SMOKE o mocy 2W to dekoracyjne źródło światła o dużej, kulistej formie i eleganckim dymionym wykończeniu. Bardzo ciepła barwa światła 2100K tworzy przyjemny, nastrojowy klimat we wnętrzu. Dzięki możliwości ściemniania żarówka pozwala dopasować intensywność światła do charakteru pomieszczenia, a duża bańka G125 sprawia, że sama w sobie stanowi efektowny element dekoracyjny.
Forma G125 – duża, kulista bańka o wyrazistej średnicy przyciąga uwagę i doskonale prezentuje się w lampach wiszących oraz oprawach z odsłoniętym źródłem światła.
Dymione szkło – ciemna, przydymiona powierzchnia nadaje żarówce elegancki charakter i subtelnie rozprasza światło, tworząc dekoracyjny efekt we wnętrzu.
Ściemnianie – możliwość regulacji jasności pozwala dopasować natężenie światła do nastroju, dzięki czemu żarówka sprawdza się zarówno jako oświetlenie dekoracyjne, jak i nastrojowe.
HEAVY SMOKE SPIRAL
DYMIONE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | HEAVY SMOKE SPIRAL |
| Index: | 354-62-1 |
| Typ: | G125 |
| Wysokość (cm): | 17,60 |
| Średnica (cm): | 12,50 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E27 |
| Strumień świetlny: | 40lm |
| Moc: | 2W |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 2100k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 90 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 12500 |
| Czas rozświetlania: | 0 s |
| Warunki pracy: | -20° - +40° |
G125
E27
2100k
40lm
2W
90
220-240VAC
Tak
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Barwa światła | Bardzo ciepła 1600 - 2600k |
| Moc (W) | 2 |
| Jasność (lm) | <50 |
| Temperatura barwowa (K) | 2100 |
| Kształt | Kulisty |
| Typ bańki | G125 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 12.5 |
| Wysokość (cm) | 17.60 |
| Możliwość ściemniania | Tak, płynne ściemnianie |
| Cri(Ra) | 90 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Dymione |
Zaloguj się


