Żarówka LED G4 1,4W 2800k 12V AC/DC HALO-LED ściemniana
dostępny
Opis
ŻARÓWKA LED G4
Żarówka LED G4 HALO o mocy 1,4W to kompaktowe i wydajne źródło światła przeznaczone do instalacji niskonapięciowych 12V AC/DC. Emituje ciepłe, białe światło o temperaturze 2800K, które zapewnia komfortowe i naturalne oświetlenie we wnętrzu. Niewielkie wymiary sprawiają, że doskonale sprawdza się w oświetleniu meblowym, witrynach, półkach oraz w dekoracyjnych oprawach punktowych.
Kompaktowy trzonek G4 – mała konstrukcja umożliwia montaż w bardzo wąskich oprawach i systemach oświetlenia niskonapięciowego.
Ciepła barwa 2800K – naturalne, białe ciepłe światło tworzy przyjemną atmosferę i podkreśla charakter wnętrza.
Płynna regulacja natężenia światła – żarówka współpracuje z kompatybilnymi ściemniaczami w instalacjach 12V, umożliwiając precyzyjne dopasowanie jasności do potrzeb użytkownika.
HALO-LED
BARWIONE TWORZYWO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | HALO-LED |
| Index: | 344-22 |
| Typ: | G4 |
| Wysokość (cm): | 3,90 |
| Średnica (cm): | 1,00 |
| Napięcie: | 12VAC/DC |
| Trzonek: | G4 |
| Strumień świetlny: | 150lm |
| Moc: | 1,4W |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 2800k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 80 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 12500 |
| Czas rozświetlania: | <0,5 s |
| Warunki pracy: | -20° - +40° |
| Klasa energetyczna: | F |
| Karta informacyjna (EPREL): | Link |
G4
2800K
150lm
1,4W
80
12VAC/DC
Nie
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | G4 |
| Barwa światła | Biała ciepła 2700 - 3000k |
| Moc (W) | 1.4 |
| Jasność (lm) | 101-200 |
| Temperatura barwowa (K) | 2800 |
| Napięcie (V) | 12V AC/DC |
| Średnica (cm) | 1 |
| Wysokość (cm) | 3.90 |
| Możliwość ściemniania | Tak, płynne ściemnianie |
| Cri(Ra) | 80 |
| Kolor szkła | Przeźroczyste |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
Zaloguj się

