Żarówka LED E27 3,2W 2700K ściemnialna DIAMENT
dostępny
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
ŻARÓWKA LED E27
Żarówka LED E27 DIAMENT o mocy 3,2W to dekoracyjne źródło światła o wyjątkowej, geometrycznej formie inspirowanej szlifem diamentu. Emituje ciepłe, białe światło o temperaturze 2700K, tworząc przytulną atmosferę i podkreślając charakter wnętrza. Oryginalny kształt sprawia, że żarówka staje się efektownym elementem aranżacyjnym.
Unikalna forma DIAMENT – geometryczna, ozdobna bańka przyciąga wzrok i doskonale prezentuje się w lampach z odsłoniętym źródłem światła.
Ciepła barwa 2700K – miękkie, białe ciepłe światło sprzyja relaksowi i buduje przytulny klimat w salonie, sypialni lub przestrzeniach komercyjnych.
Płynna regulacja natężenia światła – żarówka współpracuje z kompatybilnymi ściemniaczami, umożliwiając precyzyjne dopasowanie jasności do potrzeb i nastroju.
DIAMOND
TRANSPARENTNE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | DIAMOND |
| Index: | 352-49 |
| Typ: | Inny |
| Wysokość (cm): | 16,50 |
| Średnica (cm): | 11,50 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E27 |
| Strumień świetlny: | 320lm |
| Moc: | 3,2W |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 2700k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 80 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 12500 |
| Czas rozświetlania: | 0 s |
| Warunki pracy: | -20° - +40° |
| Karta informacyjna (EPREL): | Link |
E27
2700k
320lm
3,2W
80
220-240VAC
Tak
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Barwa światła | Biała ciepła 2700 - 3000k |
| Moc (W) | 3.2 |
| Jasność (lm) | 301-500 |
| Temperatura barwowa (K) | 2700 |
| Kształt | Mała kulka |
| Typ bańki | P45 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 11.5 |
| Wysokość (cm) | 16.50 |
| Możliwość ściemniania | Tak, płynne ściemnianie |
| Cri(Ra) | 80 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Przeźroczyste |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
Zaloguj się


