Żarówka LED E27 1,6W TA60 SOFT GLOW 2100k Biała ciepła ściemniana
dostępny
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
ŻARÓWKA LED TA60
Żarówka LED E27 TA60 SOFT GLOW o mocy 1,6W to dekoracyjne źródło światła o klasycznej formie A60 i wyjątkowo ciepłej barwie 2100K. Emituje miękkie, nastrojowe światło inspirowane tradycyjnymi żarówkami wolframowymi, tworząc przytulną atmosferę w domowych i komercyjnych aranżacjach. Efekt SOFT GLOW subtelnie rozprasza światło, podkreślając elegancki charakter oprawy.
Klasyczna forma TA60 – uniwersalny kształt doskonale sprawdza się w większości opraw z gwintem E27, zarówno nowoczesnych, jak i w stylu retro.
Wyjątkowo ciepła barwa 2100K – bardzo ciepłe, miękkie światło buduje nastrojowy klimat idealny do salonu, sypialni oraz przestrzeni restauracyjnych.
Płynna regulacja natężenia światła – żarówka współpracuje z kompatybilnymi ściemniaczami, umożliwiając precyzyjne dopasowanie jasności do nastroju i potrzeb użytkownika.
SOFT GLOW
TRANSPARENTNE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | SOFT GLOW |
| Index: | 352-73-1 |
| Typ: | TA60 |
| Wysokość (cm): | 11,00 |
| Średnica (cm): | 6,00 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E27 |
| Strumień świetlny: | 140lm |
| Moc: | 1,6W |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 2100k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 80 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 12500 |
| Czas rozświetlania: | 0 s |
| Warunki pracy: | -20° - +40° |
| Klasa energetyczna: | F |
| Karta informacyjna (EPREL): | Link |
TA60
E27
2100k
140lm
1,6W
80
220-240VAC
Tak
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Barwa światła | Bardzo ciepła 1600 - 2600k |
| Moc (W) | 1.6 |
| Jasność (lm) | 101-200 |
| Temperatura barwowa (K) | 2100 |
| Kształt | Tradycyjny |
| Typ bańki | A60 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 6 |
| Wysokość (cm) | 11.00 |
| Możliwość ściemniania | Tak, płynne ściemnianie |
| Cri(Ra) | 80 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Przeźroczyste |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
Zaloguj się


