Żarówka LED E14 4W C35 SOFT GLOW 2100k Biała ciepła 3-stopnie mocy
dostępny
Opis
ŻARÓWKA LED C35
Żarówka LED E14 C35 SOFT GLOW o mocy 4W to dekoracyjne źródło światła o smukłej formie świecy, idealne do lamp stołowych, kinkietów i żyrandoli. Bardzo ciepła barwa światła 2100K tworzy przytulną atmosferę sprzyjającą relaksowi. Dzięki funkcji trzystopniowej regulacji jasności można wygodnie dopasować natężenie światła do nastroju i potrzeb pomieszczenia.
Forma C35 – smukły kształt świecy doskonale pasuje do żyrandoli, lamp dekoracyjnych oraz kinkietów, gdzie widoczna żarówka stanowi element aranżacji wnętrza.
Światło 2100K – bardzo ciepła barwa przypominająca światło świecy tworzy przyjemny, nastrojowy klimat w salonie, sypialni lub przestrzeni wypoczynkowej.
3 poziomy jasności – możliwość zmiany natężenia światła za pomocą standardowego włącznika pozwala łatwo dopasować oświetlenie do różnych sytuacji bez użycia ściemniacza.
SOFT GLOW
TRANSPARENTNE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | SOFT GLOW |
| Index: | 354-83-1 |
| Typ: | C35 |
| Wysokość (cm): | 9,80 |
| Średnica (cm): | 3,50 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E14 |
| Strumień świetlny: | 400lm |
| Moc: | 4W |
| Możliwość ściemniania: | 3-stopnie mocy (pamięć) |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 2100k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 80 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 12500 |
| Czas rozświetlania: | 0 s |
| Warunki pracy: | -20° - +40° |
| Klasa energetyczna: | F |
| Karta informacyjna (EPREL): | Link |
C35
E14
2100k
400lm
4W
80
220-240VAC
3 stopnie
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Barwa światła | Bardzo ciepła 1600 - 2600k |
| Moc (W) | 4 |
| Jasność (lm) | 301-500 |
| Temperatura barwowa (K) | 2100 |
| Kształt | Świecowa |
| Typ bańki | C35 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 3.5 |
| Wysokość (cm) | 9.80 |
| Możliwość ściemniania | Tak, 3-stopnie mocy (pamięć) |
| Cri(Ra) | 80 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Przeźroczyste |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
Zaloguj się


