Żarówka LED E14 1,4W ST26 SOFT GLOW 2100k Biała ciepła ściemniana
dostępny
4.73913
Opis
ŻARÓWKA LED ST26
Żarówka LED E14 ST26 SOFT GLOW o mocy 1,4W to smukłe, dekoracyjne źródło światła o wyjątkowo ciepłej barwie 2100K. Emituje miękkie, nastrojowe światło inspirowane tradycyjnymi żarówkami wolframowymi, tworząc przytulną atmosferę we wnętrzu. Wydłużona forma ST26 doskonale sprawdza się w oprawach z widocznym źródłem światła.
Smukła forma ST26 – wydłużony kształt idealnie pasuje do wąskich kloszy, kinkietów oraz dekoracyjnych lamp z odsłoniętą żarówką.
Wyjątkowo ciepła barwa 2100K – bardzo ciepłe, miękkie światło buduje nastrojowy klimat sprzyjający relaksowi i podkreśla charakter wnętrza.
Płynna regulacja natężenia światła – żarówka współpracuje z kompatybilnymi ściemniaczami, umożliwiając precyzyjne dopasowanie jasności do nastroju i potrzeb użytkownika.
SOFT GLOW
TRANSPARENTNE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | SOFT GLOW |
| Index: | 352-59-1 |
| Typ: | ST26 |
| Wysokość (cm): | 5,80 |
| Średnica (cm): | 2,60 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E14 |
| Strumień świetlny: | 60lm |
| Moc: | 1,4W |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 2100k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 80 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 12500 |
| Czas rozświetlania: | 0 s |
| Warunki pracy: | -20° - +40° |
| Klasa energetyczna: | G |
| Karta informacyjna (EPREL): | Link |
ST26
E14
2100k
60lm
1,4W
80
220-240VAC
Tak
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Barwa światła | Bardzo ciepła 1600 - 2600k |
| Moc (W) | 1.4 |
| Jasność (lm) | 51-100 |
| Temperatura barwowa (K) | 2100 |
| Kształt | Kapsułka |
| Typ bańki | ST26 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 2.6 |
| Wysokość (cm) | 5.80 |
| Możliwość ściemniania | Tak, płynne ściemnianie |
| Cri(Ra) | 80 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Przeźroczyste |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
Zaloguj się


