Żarówka LED DECOLED SMOKE E27 G95 3W 1800k dymiona Ra90
dostępny
Opis
ŻARÓWKA LED G95
Żarówka LED DECOLED SMOKE E27 G95 o mocy 3W to dekoracyjne źródło światła o wyrazistym, designerskim charakterze. Emituje bardzo ciepłe światło o temperaturze 1800K, tworząc przytulną atmosferę inspirowaną blaskiem świecy. Duża, kulista bańka G95 w dymionym wykończeniu oraz wysoki współczynnik oddawania barw Ra90 sprawiają, że wnętrza prezentują się naturalnie i elegancko.
Efektowna forma G95 – duża, kulista bańka stanowi dekoracyjny element aranżacji i idealnie sprawdza się w lampach z widocznym źródłem światła.
Dymione szkło SMOKE – przyciemniana powierzchnia nadaje światłu głębi i podkreśla styl vintage, loftowy oraz industrialny.
Wysokie odwzorowanie barw Ra90 – naturalne i realistyczne oddanie kolorów sprawia, że drewno, tkaniny oraz elementy dekoracyjne prezentują się wyraźnie i estetycznie.
DECOLED GRACE SMOKE
DYMIONE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | DECOLED GRACE SMOKE |
| Index: | 350-64 |
| Typ: | G95 |
| Wysokość (cm): | 13,80 |
| Średnica (cm): | 9,50 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E27 |
| Strumień świetlny: | 60lm |
| Moc: | 3W |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 1800k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 90 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 12500 |
| Czas rozświetlania: | 0 s |
| Warunki pracy: | -20° - +50° |
G95
E27
1800k
60lm
3W
90
220-240VAC
Nie
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Barwa światła | Bardzo ciepła 1600 - 2600k |
| Moc (W) | 3 |
| Jasność (lm) | 51-100 |
| Temperatura barwowa (K) | 1800 |
| Kształt | Kulisty |
| Typ bańki | G95 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 9.5 |
| Wysokość (cm) | 13.80 |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Cri(Ra) | 90 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Dymione |
Zaloguj się



