Wąż LED 5m biały neutralny niskonapięciowy 24V kpl. z zasilaczem
dostępny
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
ZESTAW WĄŻ LED Z ZASILACZEM
Wąż LED o długości 600 cm z możliwością łączenia szeregowego o niskim zużyciu energii. Wąż może być łączony z dowolnymi kurtynami, siatkami i lampkami z serii SYSTEM DECOR. Emitując białe światło, doskonale nadaje się do udekorowania przydomowego patio, altanki czy tarasu. Wąż LED posiada w zestawie kabel startowy z zasilaczem 24V. Maksymalnie można połączyć 10 węży szeregowo na jednym zasilaczu
Bezpieczne 24V DC – niskonapięciowy system z dołączonym zasilaczem 12 VA 24V zwiększa bezpieczeństwo i umożliwia całoroczną pracę w zakresie temperatur od -35° do +50°.
Modułowy i kompatybilny – możliwość łączenia szeregowego do 10 odcinków (maks. 1000 diod) oraz pełna zgodność z kurtynami, siatkami i lampkami SYSTEM DECOR.
Równy, neutralny blask – 100 diod LED w odstępie co 5 cm daje jednolitą linię światła w barwie 4500 K, idealną do elewacji, zadaszeń i ogrodzeń (IP44).
SYSTEM DECOR
lampek, kurtyn i siatek o subtelniejszym okablowaniu, przystosowanych do łączenia szeregowego zasilanych bezpiecznym niskim napięciem 24V i długiej żywotności diod +/- 10 000h

DANE TECHNICZNE
| Seria: | SYSTEM DECOR |
| Index: | 495-70+ 495-07 |
| Kolor: | Transparentny |
| Barwa światła: | Biała neutralna |
| Temperatura barwowa (k): | 4500 |
| Długość (cm): | 600,00 |
| Wysokość (cm): | 1,00 |
| Głębokość (cm): | 1,00 |
| Liczba diod: | 100 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Średni czas pracy (h): | 10000 |
| Moc (W): | 1,70 |
| Napięcie: | 24V DC |
| Zasilacz: | 12VA 24V DC |
| Odstęp między diodami (cm): | 5 |
| Temperatura pracy: | -35° + 50° |
| Klasa szczelności: | IP44 |
NA ZEWNĄTRZ

WIELE ZASTOSOWAŃ
ELEWACJE BUDYNKÓW
ZADASZENIA WEJŚĆ DO OBIEKTÓW
OGRODZENIA POSESJI
OBRYSY DACHÓW
POŁĄCZENIA SZEREGOWE
Maksymalna ilość połączeń szeregowych na jednym obwodzie zasilania może wynosić 1000 diod


SEKTOR PUBLICZNY
Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy wszystkie jednostki sektora finansów publicznych do składania zamówień z odroczonym terminem płatności na oświetlenie, dekoracje i iluminacje świetlne, zgodnie z Ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 oraz z 2016 r. poz. 831 i 996).
Bezpieczeństwo
Cechy produktu
| RODZAJ DEKORACJI | DEKORY |
| ZASTOSOWANIE | NA ZEWNĄTRZ |
| ZASILANIE | 24V - 36V |
| KOLOR KABLA | BIAŁY |
| RODZAJ ŚWIATŁA | STATYCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | BIAŁA ZIMNA |
| MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA | TAK |
| ILOŚĆ DIOD | DUŻA |
| imodules01-Kup KABEL ZASILANIA | 13619 |
| imodules01-ROZBUDUJ SYSTEM OŚWIETLENIA | 16514, 16510 |
Zaloguj się