Smart żarówka LED E27 7W Wi-Fi 2700-6500K ściemniana
dostępny
Opis
ŻARÓWKA LED A60
Smart żarówka LED E27 o mocy 7W to nowoczesne źródło światła z funkcją sterowania przez Wi-Fi, które pozwala w pełni kontrolować oświetlenie za pomocą aplikacji mobilnej. Oferuje regulację temperatury barwowej w zakresie 2700–6500K, dzięki czemu można łatwo dopasować światło do różnych sytuacji – od relaksu po pracę. Funkcja ściemniania dodatkowo zwiększa komfort użytkowania i umożliwia precyzyjne ustawienie jasności.
Sterowanie Wi-Fi – możliwość zdalnego zarządzania oświetleniem pozwala wygodnie kontrolować światło z dowolnego miejsca.
Zakres 2700–6500K – regulacja barwy światła od ciepłej do zimnej umożliwia dopasowanie oświetlenia do pory dnia i aktywności.
Ściemnianie – płynna regulacja jasności pozwala stworzyć idealne warunki oświetleniowe w każdej sytuacji.
SMART WI-FI
MLECZNE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | SMART WI-FI |
| Typ: | A60 |
| Index: | 368-04 |
| Wysokość (cm): | 10,50 |
| Średnica (cm): | 6,00 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E27 |
| Strumień świetlny: | 806lm |
| Moc: | 7W |
| Możliwość ściemniania: | Tak (aplikacja) |
| Barwa światła: | Ciepły-neutralny-zimny |
| Warunki pracy: | -20 °C +40 °C |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 80 |
| Klasa energetyczna: | G |
| Karta informacyjna (EPREL): | Link |
A60
E27
Biała*
806lm
7W
80
220-240VAC
Tak*
INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA
JAK SKONFIGUROWAĆ ŻARÓWKĘ SMART
Aby zresetować lampę: włącz–wyłącz–włącz–wyłącz–włącz.


Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Barwa światła | Biała ciepła 2700 - 3000k |
| Moc (W) | 7 |
| Jasność (lm) | 801-1000 |
| Temperatura barwowa (K) | 2700 |
| Kształt | Tradycyjny |
| Typ bańki | A60 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 6 |
| Wysokość (cm) | 10.50 |
| Możliwość ściemniania | Inteligentne przyciemnianie (aplikacja) |
| Dodatkowe funkcje | SMART |
| Cri(Ra) | 80 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Mleczne |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
Zaloguj się
