Lampki choinkowe LED bardzo gęste 1500 diod 30m Sterownik i Timer Multikolor FLASHY
dostępny
Opis
LAMPKI CHOINKOWE LED
Stwórz bajeczną, kolorową atmosferę dzięki profesjonalnym lampkom LED multikolor z wyjątkowo gęstym rozstawem diod co 2 cm. To idealny wybór do świątecznych dekoracji, jak i całorocznych aranżacji ogrodu, tarasu czy wnętrz. Żywe barwy i dynamiczne efekty świetlne przyciągają wzrok i nadają wyjątkowy charakter każdej przestrzeni. Klasa szczelności IP44 i solidny 5-metrowy kabel zasilający z możliwością przedłużenia zapewniają bezpieczne użytkowanie na zewnątrz.
Intensywny efekt świetlny – aż 1500 diod LED w żywych kolorach (czerwony, niebieski, zielony, żółty), rozmieszczonych na 30 metrach długości, tworzy gęsty, efektowny łańcuch.
Wielofunkcyjny sterownik – 8 trybów świecenia do wyboru, w tym tryb statyczny i dynamiczne sekwencje świetlne, idealne do różnych okazji.
Wbudowany timer – automatyczne włączanie i wyłączanie (6h ON / 18h OFF) zapewnia wygodę użytkowania i oszczędność energii.
Praktyczne przechowywanie – zestaw zawiera trwały plastikowy pojemnik ułatwiający przechowywanie lampek po sezonie.
FLASHY MULTICOLOR
STEROWNIK + TIMER

DANE TECHNICZNE
| Seria: | FLASHY MULTICOLOR |
| Index: | 472-78 |
| Kolor kabla: | Czarny |
| Barwa światła: | Multikolor |
| Długość (cm): | 3000,00 |
| Liczba diod: | 1500 |
| Rodzaj źródła światła: | LED |
| Moc (W): | 7,40 |
| Transformator: | Wtyczka Schuko 31V DC 7,2W |
| Napięcie: | 31V DC |
| Timer: | 6h on / 18h off, powtórz |
| Długość kabla zasilania (cm): | 50 |
| Specyfikacja kabla zasilania: | PCV |
| Rozstaw diod (cm): | 2 |
| Klasa szczelności: | IP44 |


SEKTOR PUBLICZNY
Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy wszystkie jednostki sektora finansów publicznych do składania zamówień z odroczonym terminem płatności na oświetlenie, dekoracje i iluminacje świetlne, zgodnie z Ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 oraz z 2016 r. poz. 831 i 996).
Bezpieczeństwo
Cechy produktu
| RODZAJ DEKORACJI | LAMPKI CHOINKOWE |
| ZASTOSOWANIE | NA ZEWNĄTRZ |
| ZASILANIE | 230V |
| KOLOR KABLA | CZARNY |
| RODZAJ ŚWIATŁA | STEROWNIK |
| BARWA ŚWIATŁA | KOLOROWA |
| MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA | NIE |
| DŁUGOŚĆ LAMPEK CHOINKOWYCH | 21 m - 30 m |
| ILOŚĆ DIOD | BARDZO DUŻA |
| imodules01-Opcjonalny przedłużacz | 17538 |
| imodules01-Zastosuj w ogrodzie | 18313 |
Zaloguj się