Lampki choinkowe LED 180 diod 18m Białe Ciepłe MICROLED transparentne
dostępny
Opis
LAMPKI CHOINKOWE LED
Stwórz wyjątkową atmosferę w domu, ogrodzie lub na balkonie dzięki profesjonalnym lampkom LED na transparentnym kablu. Ich subtelny design sprawia, że światło gra główną rolę – kabel staje się niemal niewidoczny, eksponując jedynie delikatny, ciepły blask diod. To idealne rozwiązanie zarówno do zimowych dekoracji świątecznych, jak i całorocznych aranżacji świetlnych – od wnętrz po przestrzenie zewnętrzne jak altanki, pergole czy drzewa w ogrodzie. Niezależnie od okazji, te lampki dodadzą magii każdemu otoczeniu i wprowadzą przytulny klimat.
Długi łańcuch z równomiernym rozmieszczeniem diod – aż 180 diod LED emitujących ciepłą białą barwę rozmieszczonych na 18-metrowym przewodzie tworzy subtelny, ale wyrazisty efekt świetlny.
Elegancki transparentny przewód – niemal niewidoczny po zamontowaniu, doskonale wtapia się w otoczenie i podkreśla wyłącznie blask światełek.
Gotowe na każdą pogodę – klasa szczelności IP44 zapewnia bezpieczne użytkowanie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz: na tarasach, balkonach czy w ogrodzie.
Uniwersalne zastosowanie – świetne jako dekoracja choinki, ozdoba balustrady, girlanda do wnętrz lub element oświetlenia dekoracyjnego na przyjęcia plenerowe.
MICROLED
MAŁE DIODY LED

DANE TECHNICZNE
| Seria: | MICROLED |
| Index: | 593-20-1 |
| Kolor kabla: | Transparentny |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa (k): | 2800 |
| Długość (cm): | 1800,00 |
| Wysokość (cm): | 2,50 |
| Głębokość (cm): | 0,30 |
| Liczba diod: | 180 |
| Rodzaj źródła światła: | LED |
| Moc (W): | 5,40 |
| Napięcie: | 31V DC |
| Długość kabla zasilania (cm): | 500 |
| Specyfikacja kabla zasilania: | PCV |
| Rozstaw diod (cm): | 10 |
| Klasa szczelności: | IP44 |


SEKTOR PUBLICZNY
Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy wszystkie jednostki sektora finansów publicznych do składania zamówień z odroczonym terminem płatności na oświetlenie, dekoracje i iluminacje świetlne, zgodnie z Ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 oraz z 2016 r. poz. 831 i 996).
Bezpieczeństwo
Cechy produktu
| RODZAJ DEKORACJI | LAMPKI CHOINKOWE |
| ZASTOSOWANIE | NA ZEWNĄTRZ |
| ZASILANIE | 230V |
| KOLOR KABLA | TRANSPARENTNY |
| RODZAJ ŚWIATŁA | STATYCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | BIAŁA CIEPŁA |
| MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA | NIE |
| DŁUGOŚĆ LAMPEK CHOINKOWYCH | 11 m - 20,8 m |
| ILOŚĆ DIOD | STANDARDOWA |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
Zaloguj się