Lampki choinkowe LED 120 diod 7,1m Multikolor sterownik 8 funkcji
dostępny
Opis
LAMPKI CHOINKOWE LED
Wprowadź kolorową radość do świątecznych dekoracji dzięki klasycznym lampkom LED MULTICOLOUR o wszechstronnym zastosowaniu. 120 intensywnie świecących diod LED w ciepłych, nasyconych barwach idealnie sprawdzi się na choince, balustradzie, w ogrodzie czy przy oknie. Klasyczny wygląd lampek połączony z nowoczesną technologią LED to sprawdzone i efektowne rozwiązanie na lata.
Świetlna klasyka w nowoczesnym wydaniu – 120 kolorowych diod LED o średnicy 5 mm rozmieszczonych co 6 cm tworzy wyrazisty, równomierny blask na długości 7,1 m, nadając aranżacjom wyjątkowej energii.
Sterownik z 8 funkcjami świecenia – wybieraj spośród ośmiu dynamicznych efektów, takich jak migotanie, fale, pulsowanie czy światło ciągłe – dzięki wbudowanej pamięci ustawień urządzenie zapamięta ostatnio używany tryb.
Do wnętrz i na zewnątrz – solidna konstrukcja, odporność na warunki atmosferyczne i długi przewód zasilający sprawiają, że lampki są gotowe na każdą przestrzeń i pogodę.
Bezpieczne i energooszczędne – diody LED cechuje długa żywotność oraz niskie zużycie energii, co czyni je ekologicznym i ekonomicznym wyborem.
SERIE LED
MULTIKOLOR

DANE TECHNICZNE
| Seria: | SERIE LED |
| Index: | 497-41 |
| Kolor kabla: | Czarny |
| Barwa światła: | Multikolor |
| Długość (cm): | 710,00 |
| Liczba diod: | 120 |
| Rodzaj źródła światła: | LED |
| Moc (W): | 1,8 |
| Transformator: | Wtyczka Schuko 31V DC 3,6W |
| Napięcie: | 31V DC |
| Długość kabla zasilania (cm): | 1000 |
| Specyfikacja kabla zasilania: | PCV |
| Rozstaw diod (cm): | 6 |
| Klasa szczelności: | IP44 |


SEKTOR PUBLICZNY
Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy wszystkie jednostki sektora finansów publicznych do składania zamówień z odroczonym terminem płatności na oświetlenie, dekoracje i iluminacje świetlne, zgodnie z Ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 oraz z 2016 r. poz. 831 i 996).
Bezpieczeństwo
Cechy produktu
| RODZAJ DEKORACJI | LAMPKI CHOINKOWE |
| ZASTOSOWANIE | NA ZEWNĄTRZ |
| ZASILANIE | 230V |
| KOLOR KABLA | CZARNY |
| RODZAJ ŚWIATŁA | STATYCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | KOLOROWA |
| MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA | NIE |
| DŁUGOŚĆ LAMPEK CHOINKOWYCH | 6 m - 10,8 m |
| ILOŚĆ DIOD | DUŻA |
| imodules01-Opcjonalny przedłużacz | 17538 |
| imodules01-Zastosuj w ogrodzie | 18313 |
Zaloguj się