Lampki choinkowe LED 100 diod 7,5m Multikolor DIAMOND STAR timer
dostępny
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
LAMPKI CHOINKOWE LED
Dodaj odrobinę magii do świątecznych dekoracji dzięki wyjątkowym lampkom DIAMOND STAR LED z efektem rozświetlonej gwiazdy. Diody LED zamknięte w specjalnych osłonkach pięknie rozpraszają światło, tworząc efektowną, kolorową poświatę. Idealne do ozdobienia drzewek, krzewów, ogrodzeń czy balkonów – zarówno zimą, jak i przez cały rok. Estetyczny, dobrze ukryty w otoczeniu, niezależnie od miejsca montażu.
Kolorowy blask w wersji premium – 100 diod LED w intensywnych kolorach z efektem gwiazdy zapewnia wyjątkowy wygląd i przyciąga wzrok w każdej aranżacji.
Zintegrowany timer – wbudowany w transformatorze timer automatycznie włącza lampki na 6h i wyłącza na 18h (funkcja aktywowana przyciskiem).
Pudełko do przechowywania w zestawie – trwałe, zamykane opakowanie z uchwytem ułatwia przechowywanie lampek po sezonie.
Gotowe na każdą pogodę – odporne na warunki atmosferyczne, idealne do użytku na zewnątrz i wewnątrz.
DIAMOND STAR
LAMPKI W KSZTAŁCIE GWIAZDEK

DANE TECHNICZNE
| Seria: | DIAMOND STAR |
| Index: | 457-09-1 |
| Kolor kabla: | Czarny |
| Barwa światła: | Multikolor |
| Długość (cm): | 750,00 |
| Liczba diod: | 100 |
| Rodzaj źródła światła: | LED |
| Moc (W): | 2,10 |
| Napięcie: | 31V AC |
| Długość kabla zasilania (cm): | 500 |
| Specyfikacja kabla zasilania: | PCV |
| Rozstaw diod (cm): | 7 |
| Klasa szczelności: | IP44 |
TIMER

Aby włączyć funkcję Timera należy przytrzymać zielony przycisk przez 3 sekundy aż się zaświeci


SEKTOR PUBLICZNY
Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy wszystkie jednostki sektora finansów publicznych do składania zamówień z odroczonym terminem płatności na oświetlenie, dekoracje i iluminacje świetlne, zgodnie z Ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 oraz z 2016 r. poz. 831 i 996).
Bezpieczeństwo
Cechy produktu
| RODZAJ DEKORACJI | LAMPKI CHOINKOWE |
| ZASTOSOWANIE | NA ZEWNĄTRZ |
| ZASILANIE | 230V |
| KOLOR KABLA | CZARNY |
| RODZAJ ŚWIATŁA | STATYCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | KOLOROWA |
| MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA | NIE |
| DŁUGOŚĆ LAMPEK CHOINKOWYCH | 6 m - 10,8 m |
| ILOŚĆ DIOD | DUŻA |
Zaloguj się