Kurtyna Sople LED 3m x 0,4m biała ciepła FLASH niskonapięciowa 24V
dostępny
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
KURTYNA SOPLE LED
Wzbogać świąteczną aranżację o kurtynę SOPLE LED z profesjonalnej serii SYSTEM 24 – to doskonały wybór do ozdabiania elewacji, gzymsów i balustrad. Kurtyna o długości 3 metrów i wysokości 40 cm wyróżnia się eleganckim, ciepłym światłem oraz subtelnym efektem FLASH, który dodaje dekoracji wyjątkowego charakteru.
Idealny format 3 × 0,4 m – świetnie sprawdza się na fasadach budynków i zadaszeniach, tworząc spójną, poziomą linię światła.
Ciepła biel z efektem FLASH – klasyczna barwa uzupełniona błyskającymi punktami świetlnymi (7 diod), które nadają aranżacji dynamiki.
Niskonapięciowy system 24V – bezpieczne i energooszczędne rozwiązanie do profesjonalnych instalacji zewnętrznych i komercyjnych.
Pełna kompatybilność SYSTEM 24 – możliwość łączenia z innymi elementami systemu: lampkami, siatkami i kurtynami, wszystko zasilane z jednej linii za pomocą kabla startowego.
⚠️ Zestaw nie zawiera kabla zasilającego – należy dokupić go osobno.
➡️ W przypadku łączenia kilku kurtyn w jedną linię świetlną, wystarczy zakupić jeden kabel zasilający do całego systemu.
SYSTEM 24
NISKIE NAPIĘCIE I DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ +/- 20 000h

DANE TECHNICZNE
| Seria: | SYSTEM 24 |
| Index: | 491-14-1 |
| Kolor kabla: | Czarny |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa (k): | 2400 |
| Szerokość (cm): | 300,00 |
| Wysokość (cm): | 40,00 |
| Głębokość (cm): | 1,00 |
| Liczba diod: | 49 |
| Flash: | 7 diod błyskających |
| Typ źródła światła: | LED |
| Średni czas pracy (h): | 20000 |
| Moc (W): | 1,02 |
| Strumień świetlny (lm): | 65 |
| Napięcie: | 24V DC |
| Klasa energetyczna: | G |
| Karta informacyjna (EPREL): | Link |
| Odstęp między diodami (cm): | 14 |
| Temperatura pracy: | -35° + 50° |
| Klasa szczelności: | IP44 |
NA ZEWNĄTRZ

WIELE ZASTOSOWAŃ
ELEWACJE BUDYNKÓW
ZADASZENIA WEJŚĆ DO OBIEKTÓW
OGRODZENIA POSESJI
OBRYSY DACHÓW
WYBÓR ZASILACZA
Dobór odpowiedniego kabla zasilającego 24V jest prosty - każdy produkt SYSTEM 24 ma podaną ilość diod LED. Wystarczy zsumować ilość diod wszystkich połączonych ze sobą produktów i wybrać odpowiedni rodzaj kabla startowego:
KABEL STARTOWY 9,6W - łącznie zasili 700 diod LED
KABEL STARTOWY 20,4W - łącznie zasili 1500 diod LED

ZAPROJEKTUJ SYSTEM OŚWIETLENIA
Opcjonalne akcesoria umożliwiają podłączenie kilku linii świetlnych za pomocą jednego kabla zasilania lub jego przedłużenie. SYSTEM 24 to również gotowe dekory LED.
PRZEDŁUŻACZE
Kable przedłużające o długości 3m i 10m. Kolor: czarny. Kable mogą służyć jako przedłużenie zasilania lub mogą być łącznikami między kurtynami.
DEKORY
Gwiazdy, węże neon i girlandy systemowe LED podłączane fabrycznymi złączkami za pomocą trójników do kurtyn i sznurów lub jako niezależne dekoracje świetlne.
ROZGAŁĘZIACZE
Opcjonalne rozgałęziacze dostępne w kolorze białym i czarnym. Dzięki nim możemy jednym kablem zasilającym zasilić kilka linii świetlnych i dekorów LED.

SEKTOR PUBLICZNY
Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy wszystkie jednostki sektora finansów publicznych do składania zamówień z odroczonym terminem płatności na oświetlenie, dekoracje i iluminacje świetlne, zgodnie z Ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 oraz z 2016 r. poz. 831 i 996).
Bezpieczeństwo
Cechy produktu
| RODZAJ DEKORACJI | KURTYNY SOPLE |
| ZASTOSOWANIE | NA ZEWNĄTRZ |
| ZASILANIE | 24V - 36V |
| KOLOR KABLA | CZARNY |
| RODZAJ ŚWIATŁA | STATYCZNE Z FLASH |
| BARWA ŚWIATŁA | BARDZO CIEPŁA |
| MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA | TAK |
| ILOŚĆ DIOD | STANDARDOWA |
| SZEROKOŚĆ KURTYNY | 0,5 m - 5 m |
| WYSOKOŚĆ KURTYNY | 0,15 m - 1 m |
| imodules01-Kup KABEL ZASILANIA | 13862, 12160 |
| imodules01-ROZBUDUJ SYSTEM OŚWIETLENIA | 13330, 13331, 12163 |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
Zaloguj się