2x żarówka LED E14 1,3W ST26 SOFT GLOW 2100K Biała ciepła dwupak
dostępny
4.29148
Opis
ZESTAW 2 ŻARÓWEK LED ST26
Zestaw 2 żarówek LED E14 ST26 SOFT GLOW o mocy 1,3W to dekoracyjne źródła światła o wyjątkowo ciepłej barwie 2100K. Emitują miękkie, nastrojowe światło inspirowane tradycyjnymi żarówkami wolframowymi, tworząc przytulną i elegancką atmosferę. Smukła forma ST26 doskonale sprawdza się w oprawach z widocznym źródłem światła.
Praktyczny dwupak – zestaw 2 sztuk pozwala na spójne oświetlenie kilku punktów świetlnych i wygodną wymianę w lampach wielopunktowych.
Wyjątkowo ciepła barwa 2100K – bardzo ciepłe, miękkie światło buduje nastrojowy klimat idealny do stref relaksu, restauracyjnych i hotelowych aranżacji.
Smukła forma ST26 – wydłużony kształt idealnie pasuje do wąskich kloszy, kinkietów oraz lamp z odsłoniętą żarówką.
SOFT GLOW
TRANSPARENTNE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | SOFT GLOW |
| Index: | 352-60-2 |
| Typ: | ST26 |
| Wysokość (cm): | 5,80 |
| Średnica (cm): | 2,60 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E14 |
| Strumień świetlny: | 90lm |
| Moc: | 1,3W |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 2100k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 80 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 12500 |
| Czas rozświetlania: | 0 s |
| Warunki pracy: | -20° - +40° |
| Klasa energetyczna: | G |
| Karta informacyjna (EPREL): | Link |
ST26
E14
2100k
90lm
1,3W
80
220-240VAC
Nie
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Barwa światła | Bardzo ciepła 1600 - 2600k |
| Moc (W) | 1.3 |
| Jasność (lm) | 51-100 |
| Temperatura barwowa (K) | 2100 |
| Kształt | Kapsułka |
| Typ bańki | ST26 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 2.6 |
| Wysokość (cm) | 5.80 |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Cri(Ra) | 80 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Przeźroczyste |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
Zaloguj się

