Zestaw 4x lampa solarna ogrodowa LED wbijana PALMA

Dostępność: dostępny
Szacowany czas wysyłki: do 24h
Cena: 80,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
80.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do ulubionych
Ocena: 4.87
Kod produktu: 479-05
EAN: 7391482021274

Opis

LAMPY OGRODOWE LED SOLARNE

Zestaw 4 lamp solarnych LED o wysokości 28 cm to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie do oświetlenia ogrodu. Wykonane ze stali nierdzewnej z transparentnym kloszem, subtelnie rozpraszają światło, tworząc przyjemny nastrój po zmroku. Lampy zostały wykonane z trwałej stali nierdzewnej i przezroczystego klosza, który stylowo komponuje się z ogrodową architekturą. Ich nowoczesny wygląd sprawia, że doskonale pasują do każdej aranżacji.

Ekologiczne i bezprzewodowe oświetlenie - dzięki zasilaniu energią słoneczną lampy ładują się w ciągu dnia i automatycznie włączają po zmroku. To energooszczędne rozwiązanie pozwala cieszyć się światłem bez konieczności podłączania do prądu.

Łatwy montaż w gruncie - wyposażone w praktyczną sztycę, lampy można łatwo i stabilnie zamocować w ziemi. Idealnie nadają się do oświetlenia ścieżek, rabat kwiatowych i tarasów, podkreślając urok otoczenia.

Ciepłe światło dla wyjątkowej atmosfery - wyposażone w diody LED lampy emitują delikatne, ciepłe światło, które nadaje przestrzeni przytulny i elegancki charakter. Po pełnym naładowaniu świecą przez około 6 godzin, zapewniając długotrwałe i subtelne oświetlenie.

 

PALMA

WYMIENNE AKUMULATORY

DANE TECHNICZNE

Seria: PALMA
Index: 479-05
Kolor: Srebrny
Barwa światła: Biała Ciepła
Szerokość (cm): 12,00
Wysokość (cm): 28,00
Głębokość (cm): 12,00
Typ źródła światła: LED
Akumulator: 4 x AA NiMH
Akumulator w zestawie: Tak
Czujnik: Zmierzchu
Moc (W): 0,06
Napięcie: 1,2V DC
Klasa szczelności: IP44

CZAS ŚWIECENIA 

Czas świecenia lampy po codziennym ładowaniu zależy od pory roku i poziomu nasłonecznienia. Im bardziej pochmurny dzień tym krótszy czas pracy. Ważne aby panel solarny był umiejscowiony w najbardziej nasłonecznionym miejscu. Warto również przeprowadzić cykl pierwszego ładowania zgodnie z instrukcją

PIERWSZE ŁADOWANIE

1

Rozpakuj i włącz

Rozpakuj i sprawdź, czy lampa ma przełącznik on / off ustawiony w pozycji on. Zamontuj i ładuj lampę przez 12 godzin w ciągu dnia

2

Wyłącz lampę

Po całodniowym ładowaniu ustaw przełącznik on / off w pozycji off na całą noc. Następnego dnia ponownie ustaw przełącznik w pozycji on

3

Powtórz czynność

Powtórz czynność on / off dwa razy aby łączny czas ładowania lampy przez 3 dni wynosił 36 godzin bez włączania lampy w nocy

Pliki do pobrania:

Bezpieczeństwo

Cechy produktu

imodules01-Dodaj na zapas (akumulator w komplecie): 18870,18865
SPOSÓB MONTAŻU Do wbicia w ziemie
PANEL SOLARNY Zintegrowany
RODZAJ CZUJNIKA Zmierzchu
MATERIAŁ OBUDOWY Tworzywo i metal
PRZEŁĄCZNIK TRYBU PRACY Nie
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 22 153 23 40
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium