Żarówka LED G53 13,5W AR111 12V AC ściemniana 3000k kąt wiązki 40°
dostępny
Opis
ŻARÓWKA LED AR111
Żarówka LED G53 AR111 o mocy 13,5W to wydajne źródło światła przeznaczone do instalacji niskonapięciowych 12V AC. Emituje ciepłe światło o temperaturze 3000K, które zapewnia komfortowe warunki oświetleniowe i przyjemną atmosferę. Dzięki funkcji ściemniania oraz kątowi świecenia 40° żarówka doskonale sprawdza się w oświetleniu akcentowym oraz profesjonalnych oprawach.
Trzonek G53 AR111 – profesjonalne rozwiązanie stosowane w oprawach sufitowych i systemach oświetlenia kierunkowego.
Kąt świecenia 40° – precyzyjny strumień światła umożliwia podkreślenie wybranych elementów wnętrza.
Ściemnianie i 3000K – możliwość regulacji jasności oraz ciepła barwa światła zapewniają komfortowe i elastyczne oświetlenie.
SPOTLIGHT
RYFLOWANA SOCZEWKA

DANE TECHNICZNE
| Seria: | SPOTLIGHT |
| Index: | 348-52 |
| Typ: | AR111 |
| Wysokość (cm): | 5,70 |
| Średnica (cm): | 11,10 |
| Napięcie: | 12V AC |
| Trzonek: | G53 |
| Strumień świetlny: | 1075lm |
| Moc: | 13,5W |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 3000k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 80 |
| Kąt wiązki światła: | 40° |
| Liczba cykli on/off: | 12500 |
| Czas rozświetlania: | 0 s |
| Warunki pracy: | -20° - +40° |
| Klasa energetyczna: | G |
| Karta informacyjna (EPREL): | Link |
AR111
G53
3000K
1075lm
13,5W
80
12VAC
Tak
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Zaloguj się

