Żarówka LED E27 T30 4W 2200k Vintage
dostępny
Opis
ŻARÓWKA LED T30
Żarówka LED E27 T30 o wysokości 18,5 cm to elegancki i nowoczesny wybór do oświetlenia dekoracyjnego. Emituje ciepłe, przyjemne światło o temperaturze barwowej 2200K, co sprawia, że idealnie nadaje się do tworzenia nastrojowej atmosfery w domowych i komercyjnych przestrzeniach. Dzięki smukłej formie doskonale komponuje się z minimalistycznymi oprawami, dodając wnętrzu stylowego akcentu
VINTAGE

DANE TECHNICZNE
| Seria: | VINTAGE |
| Index: | 110057 |
| Typ: | T30 |
| Wysokość (cm): | 18,50 |
| Średnica (cm): | 3,00 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E27 |
| Strumień świetlny: | 350lm |
| Moc: | 4W |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 2200k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 80 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 12500 |
| Czas rozświetlania: | 0 s |
| Warunki pracy: | -20° - +50° |
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Barwa światła | Bardzo ciepła 1600 - 2600k |
| Moc (W) | 4 |
| Jasność (lm) | 101-200 |
| Temperatura barwowa (K) | 1800 |
| Kształt | Tuba |
| Typ bańki | T30 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 3 |
| Wysokość (cm) | 22.50 |
| Możliwość ściemniania | Tak, płynne ściemnianie |
| Cri(Ra) | 90 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Bursztynowe |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
Zaloguj się

