Żarówka LED E27 7,5W G125 OPAQUE FILAMENT 2700k 3-stopnie mocy Ra90
dostępny
Opis
ŻARÓWKA LED G125
Żarówka LED E27 G125 OPAQUE FILAMENT o mocy 7,5W to efektowne źródło światła o dużej, kulistej formie i matowym wykończeniu. Emituje ciepłe światło o temperaturze 2700K, które tworzy przyjemną i komfortową atmosferę w pomieszczeniu. Dzięki funkcji 3-stopniowej regulacji mocy oraz wysokiemu współczynnikowi oddawania barw Ra90 żarówka pozwala łatwo dopasować jasność bez użycia ściemniacza.
3 stopnie mocy – zmiana jasności za pomocą standardowego włącznika umożliwia dopasowanie oświetlenia do nastroju i aktualnych potrzeb.
Forma G125 – duża, dekoracyjna bańka przyciąga uwagę i doskonale prezentuje się w lampach z odsłoniętym źródłem światła.
Ra90 i 2700K – wysoki współczynnik oddawania barw oraz ciepła barwa światła gwarantują naturalne odwzorowanie kolorów i przyjemny efekt świetlny.
OPAQUE FILAMENT
MLECZNE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | OPAQUE FILAMENT |
| Index: | 375-87 |
| Typ: | G125 |
| Wysokość (cm): | 17,60 |
| Średnica (cm): | 12,50 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E27 |
| Strumień świetlny: | 800lm |
| Moc: | 7,5W |
| Możliwość ściemniania: | 3-stopnie mocy |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 2700k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 90 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 12500 |
| Czas rozświetlania: | 0 s |
| Warunki pracy: | -20° - +40° |
| Klasa energetyczna: | F |
| Karta informacyjna (EPREL): | Link |
G125
E27
2700k
800lm
7,5W
90
220-240VAC
3 stopnie
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Barwa światła | Biała ciepła 2700 - 3000k |
| Moc (W) | 7.5 |
| Jasność (lm) | 501-800 |
| Temperatura barwowa (K) | 2700 |
| Kształt | Kulisty |
| Typ bańki | G125 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 12.5 |
| Wysokość (cm) | 17.60 |
| Możliwość ściemniania | Tak, 3-stopnie mocy |
| Cri(Ra) | 90 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Mleczne |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
Zaloguj się


