Żarówka LED E27 5,9W G45 OPAQUE FILAMENT 3000k Biała ciepła
dostępny
Opis
ŻARÓWKA LED G45
Żarówka LED E27 G45 OPAQUE FILAMENT o mocy 5,9W to kompaktowe i funkcjonalne źródło światła o kulistej formie i matowym wykończeniu. Emituje ciepłe światło o temperaturze 3000K, które zapewnia komfortowe warunki oświetleniowe w pomieszczeniu. Dzięki technologii filament żarówka łączy dekoracyjny wygląd z dobrą jakością i równomiernym rozproszeniem światła.
Forma G45 – niewielka, kulista bańka doskonale sprawdza się w kompaktowych oprawach, lampkach oraz instalacjach dekoracyjnych.
Filament i matowe wykończenie – dekoracyjny żarnik w połączeniu z mleczną powierzchnią zapewnia estetyczny wygląd oraz miękkie, równomierne światło.
Światło 3000K – ciepła barwa światła zapewnia komfortowe warunki oświetleniowe i dobrze sprawdza się w przestrzeniach mieszkalnych.
OPAQUE FILAMENT
MLECZNE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | OPAQUE FILAMENT |
| Index: | 375-26 |
| Typ: | G45 |
| Wysokość (cm): | 8,40 |
| Średnica (cm): | 4,50 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E27 |
| Strumień świetlny: | 806lm |
| Moc: | 5,9W |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 3000k |
| Odpowiednik żarówki żarowej: | 60W |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 80 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 12500 |
| Czas rozświetlania: | 0 s |
| Warunki pracy: | -20° - +40° |
| Klasa energetyczna: | D |
| Karta informacyjna (EPREL): | Link |
G45
E27
3000k
806lm
5,9W
80
220-240VAC
Nie
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Barwa światła | Biała ciepła 2700 - 3000k |
| Moc (W) | 5.9 |
| Jasność (lm) | 801-1000 |
| Temperatura barwowa (K) | 3000 |
| Kształt | Mała kulka |
| Typ bańki | G45 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 4.5 |
| Wysokość (cm) | 8.40 |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Cri(Ra) | 80 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Mleczne |
| Klasa energetyczna | D |
| KLASA ENERGETYCZNA | D |
Zaloguj się


