Żarówka LED E27 1,6W G80 SOFT GLOW 2100K Biała ciepła ściemniana
dostępny
Opis
ŻARÓWKA LED G80
Żarówka LED E27 G80 SOFT GLOW o mocy 1,6W to dekoracyjne źródło światła o dużej, kulistej formie i wyjątkowo ciepłej barwie 2100K. Emituje miękkie, nastrojowe światło inspirowane tradycyjnymi żarówkami wolframowymi, tworząc przytulną i elegancką atmosferę. Efekt SOFT GLOW nadaje wnętrzu subtelny, klimatyczny charakter.
Duża forma G80 – efektowna, kulista bańka doskonale prezentuje się w lampach z odsłoniętym źródłem światła oraz w aranżacjach loftowych i restauracyjnych.
Wyjątkowo ciepła barwa 2100K – bardzo ciepłe, miękkie światło buduje nastrojową atmosferę idealną do stref relaksu i przestrzeni dekoracyjnych.
Płynna regulacja natężenia światła – żarówka współpracuje z kompatybilnymi ściemniaczami, umożliwiając precyzyjne dopasowanie jasności do nastroju i potrzeb użytkownika.
SOFT GLOW
TRANSPARENTNE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | SOFT GLOW |
| Index: | 352-50-1 |
| Typ: | G80 |
| Wysokość (cm): | 13,50 |
| Średnica (cm): | 8,00 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E27 |
| Strumień świetlny: | 140lm |
| Moc: | 1,6W |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 2100k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 80 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 12500 |
| Czas rozświetlania: | 0 s |
| Warunki pracy: | -20° - +40° |
| Klasa energetyczna: | F |
| Karta informacyjna (EPREL): | Link |
G80
E27
2100k
140lm
1,6W
80
220-240VAC
Tak
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Barwa światła | Bardzo ciepła 1600 - 2600k |
| Moc (W) | 1.6 |
| Jasność (lm) | 101-200 |
| Temperatura barwowa (K) | 2100 |
| Kształt | Kulisty |
| Typ bańki | G80 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 8 |
| Wysokość (cm) | 13.50 |
| Możliwość ściemniania | Tak, płynne ściemnianie |
| Cri(Ra) | 80 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Przeźroczyste |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
Zaloguj się


