Żarówka LED E14 3W P45 CLEAR FILAMENT 2700k świeca Biała ciepła
dostępny
Opis
ŻARÓWKA LED P45
Żarówka LED CLEAR FILAMENT o mocy 2,5 W z trzonkiem E14 i przezroczystą bańką P45 emituje przyjemne, ciepłe światło o temperaturze 2700 K, odpowiadające tradycyjnemu źródłu 25 W. Jej klasyczna, filamentowa konstrukcja oraz klarowne szkło świetnie prezentują się w otwartych oprawach, zapewniając elegancki wygląd. Żarówka posiada funkcję ściemniania – jest idealna do standardowych wnętrz mieszkalnych i biurowych.
Ciepła barwa – światło o temperaturze 2700 K tworzy przytulny klimat i naturalne odwzorowanie kolorów, doskonałe do domowej i biurowej atmosfery.
Filament P45 – przezroczysty, klasyczny klosz eksponuje stylowy filament, nadając estetyczny i dekoracyjny akcent każdej oprawie.
Długa żywotność – aż do 15 000 h działania, co przekłada się na rzadszą wymianę i bezproblemowe użytkowanie przez lata.
CLEAR FILAMENT
TRANSPARENTNE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | CLEAR FILAMENT |
| Index: | 351-34 |
| Typ: | P45 |
| Wysokość (cm): | 8 |
| Średnica (cm): | 4,50 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E14 |
| Strumień świetlny: | 250lm |
| Moc: | 2,5W |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 2700k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 80 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 12500 |
| Czas rozświetlania: | 0 s |
| Warunki pracy: | -20° - +40° |
| Klasa energetyczna: | F |
| Karta informacyjna (EPREL): | Link |
P45
E14
2700k
250lm
2,5W
80
220-240VAC
Tak
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Barwa światła | Biała ciepła 2700 - 3000k |
| Moc (W) | 5.9 |
| Jasność (lm) | 801-1000 |
| Temperatura barwowa (K) | 3000 |
| Kształt | Świecowa |
| Typ bańki | C35 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 3.5 |
| Wysokość (cm) | 9.70 |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Cri(Ra) | 80 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Przeźroczyste |
| KLASA ENERGETYCZNA | D |
Zaloguj się

