Żarówka LED E14 2,5W T25 SOFT GLOW 2200k ściemniana Ra90
dostępny
4.95238
Opis
ŻARÓWKA LED ST25
Żarówka LED E14 T25 SOFT GLOW o mocy 2,5W to dekoracyjne źródło światła o wyjątkowo ciepłej barwie 2200K, inspirowanej światłem tradycyjnej żarówki wolframowej. Zapewnia nastrojowy, miękki efekt świetlny oraz bardzo dobre odwzorowanie kolorów dzięki współczynnikowi Ra90. Smukła forma T25 doskonale sprawdza się w oprawach z widocznym źródłem światła.
Wyjątkowo ciepła barwa 2200K – bardzo ciepłe, miękkie światło tworzy przytulną i klimatyczną atmosferę, idealną do salonu, sypialni lub restauracyjnych aranżacji.
Wysoki współczynnik Ra90 – bardzo dobre odwzorowanie barw sprawia, że kolory wnętrza prezentują się naturalnie i harmonijnie.
Płynna regulacja natężenia światła – żarówka współpracuje z kompatybilnymi ściemniaczami, umożliwiając precyzyjne dopasowanie jasności do nastroju i potrzeb użytkownika.
SOFT GLOW
TRANSPARENTNE SZKŁO

DANE TECHNICZNE
| Seria: | SOFT GLOW |
| Index: | 352-44-1 |
| Typ: | T25 |
| Wysokość (cm): | 11,50 |
| Średnica (cm): | 2,50 |
| Napięcie: | 220-240VAC |
| Trzonek: | E14 |
| Strumień świetlny: | 150lm |
| Moc: | 2,5W |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Temperatura barwowa: | 2200k |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI/Ra): | 90 |
| Kąt wiązki światła: | 360° |
| Liczba cykli on/off: | 12500 |
| Czas rozświetlania: | 0 s |
| Warunki pracy: | -20° - +40° |
| Klasa energetyczna: | G |
| Karta informacyjna (EPREL): | Link |
T25
E14
2700k
150lm
2,5W
90
220-240VAC
Tak
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Barwa światła | Bardzo ciepła 1600 - 2600k |
| Moc (W) | 2.5 |
| Jasność (lm) | 101-200 |
| Temperatura barwowa (K) | 2200 |
| Kształt | Tuba |
| Typ bańki | T25 |
| Napięcie (V) | 220-240V AC |
| Średnica (cm) | 2.5 |
| Wysokość (cm) | 11.50 |
| Możliwość ściemniania | Tak, płynne ściemnianie |
| Cri(Ra) | 90 |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor szkła | Przeźroczyste |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
Zaloguj się

