Lampa dekoracyjna Led 3W drewniana HENG Balance Ellipse
dostępny
Opis
LAMPA STOŁOWA HENG Balance
Lampy Heng Balance posiadają unikalny design i są wyprodukowane z wytrzymałego tworzywa. Heng Balance Lamp to seria lamp stojących, służących przykładowo jako lampka nocna
Lampą możesz sterować dzięki dwóm drewnianym kulkom z magnesem w środku. Po uniesieniu dolnej kulki zostanie ona przyciągnięta przez górną co włączy zasilanie. Nie będą się jednak stykać co daje niesamowity widok
Rozmiary Heng Balance Lamp czynią ją łatwą w użyciu w różnych pomieszczeniach

Równowaga
Lampy Heng Balance to seria jedynych w swoim rodzaju lamp stołowych: podczas gdy większość lamp ma zwykły przełącznik, lampa Heng Balance jest sterowana za pomocą dwóch drewnianych kul
Aby zapalić światło, wystarczy unieść dolną kulę i „zawiesić” ją w powietrzu dzięki przyciąganiu kuli górnej
Uniwersalność
Ta pomysłowa lampka spełni swoje zadanie w gabinecie, sypialni lub innym pokoju. Nada charakteru większości pomieszczeń, gdyż jest nie tylko źródłem światła, ale również elementem dekoracyjnym

Wzornictwo
W zaprojektowanej przez nas lampie światło wydobywa się z obudowy. Łagodne łuki są przyjazne dla oka i działają uspakajająco
Materiały
Zewnętrzna rama lampy wykonana jest z buku, co daje uczucie naturalności i ciepła w dotyku. Wybierając wysokiej jakości drewno chcieliśmy sprawić, byś poczuł się blisko natury



DANE TECHNICZNE
| Seria: | HENG |
| Kolor: | Biały |
| Długość przewodu (cm): | 150,00 |
| Waga: | 500 g |
| Wysokość (cm): | 40,00 |
| Szerokość (cm): | 20,00 |
| Głębokość (cm): | 7,00 |
| Źródło zasilania: | USB |
| Napięcie wejściowe: | 5V |
| Moc: | 3W |
| Jasność: | 300 lm |
| Barwa światła: | biała ciepła |
| Żywotność (h): | 55 000 |
| Gwarancja: | 2 lata |


Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Cechy produktu
| POMIESZCZENIE | Salon, sypialnia, gabinet |
| RODZAJ LAMPY | Stołowa |
| STYL | Nowoczesny |
| MATERIAŁ WYKONANIA | Drewno |
| KOLOR | Biały |
| PRZEŁĄCZNIK ON / OFF | Na kablu |
| LED | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
Zaloguj się