Iluminacja wolnostojąca LED Kompozycja z Jeżem 2D 3,1m wysokości AM-153025

Dostępność: dostępny na zamówienie
Szacowany czas wysyłki: do 10 dni roboczych
Cena: 21 734,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
21734.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do ulubionych

Opis

KOMPOZYCJA Z JEŻEM

Zanurz się w magiczny świat świetlnych instalacji, gdzie natura i sztuka łączą się w jedną, wyjątkową kompozycję. Ta urokliwa scena z jeżem, otoczona liśćmi i owocami, przywołuje na myśl spokojne, leśne zakątki rozświetlone delikatnym blaskiem gwiazd. Idealnie wpisuje się w przestrzenie miejskie, parki oraz miejsca rekreacyjne, nadając im ciepłą i przyjazną atmosferę.

Magiczna iluminacja LED - jeż otoczony światłem wkomponowany w malowniczą scenerię liści i owoców tworzy efektowną dekorację świetlną, przyciągając uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych. Energooszczędne diody LED rozświetlają całość w harmonijnych barwach, nadając instalacji wyjątkowy blask.

Atrakcyjny fotopunkt - dzięki artystycznemu wzornictwu i precyzyjnemu wykonaniu, kompozycja doskonale sprawdzi się jako wyjątkowe tło do zdjęć. Idealna na sezonowe iluminacje i wydarzenia plenerowe.

Trwała i ekologiczna konstrukcja - iluminacja została wykonana z dbałością o szczegóły przy użyciu nowoczesnych, ekologicznych technologii. Trwała konstrukcja oraz energooszczędne oświetlenie LED sprawiają, że instalacja jest przyjazna dla środowiska i odporna na warunki atmosferyczne.

 

OŚWIETLENIE LED

LED STATYCZNE

OBRYSY Z WĘŻY LED

DANE TECHNICZNE

Seria: WIOSNA
Rodzaj konstrukcji: 2D
Index: AM-153025
Wysokość (cm): 310
Szerokość (cm): 260
Głębokość (cm): 100
Punktów LED: 2010
FLASH: nie
Napięcie: 36V
Moc (W): 79

 

 

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego i jego zakup jest możliwy wyłącznie przez podmioty prawne lub przedsiębiorców, którzy dokonują zakupu do celów biznesowych.

SEKTOR PUBLICZNY

Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy wszystkie jednostki sektora finansów publicznych do składania zamówień z odroczonym terminem płatności na oświetlenie, dekoracje i iluminacje świetlne, zgodnie z Ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 oraz z 2016 r. poz. 831 i 996).

NASZE USŁUGI

Ikona projektu

PROJEKT

Ikona dostawy

DOSTAWA

Ikona montażu

MONTAŻ

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 22 375 96 72
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium