Iluminacja świąteczna dekoracja Uliczna Elewacyjna LED Szarfa 2D AM-134021
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
DEKORACJA ULICZNO-ELEWACYJNA
Szkarłatna Szarfa 2D to wyjątkowa dekoracja świetlna, która nadaje przestrzeni elegancji i ruchu. Jej dynamiczny kształt w połączeniu z intensywną czerwienią i złotym blaskiem tworzy niepowtarzalny efekt wizualny, idealny do ozdoby ulic, placów czy fasad budynków. Migoczące diody LED imitują skrzący się śnieg, dodając kompozycji lekkości i świątecznego uroku.
Artystyczna forma – dekoracja zachwyca płynną linią i strukturą nawiązującą do wstęgi w ruchu, co nadaje jej lekkości i wyjątkowego charakteru.
Efekt skrzącego śniegu – migoczące diody LED wprowadzają magiczną atmosferę zimowego blasku, podkreślając strukturę i kształt dekoracji.
Praktyczna konstrukcja – aluminiowy stelaż gwarantuje trwałość i odporność na warunki atmosferyczne, a montaż za pomocą linek umożliwia szybkie i bezpieczne zawieszenie w przestrzeni miejskiej.
OŚWIETLENIE LED
LED Z FLASH W CO PIĄTEJ DIODZIE
OBRYSY Z WĘŻY LED

DANE TECHNICZNE
| Seria: | ULICZNO-ELEWACYJNE |
| Rodzaj konstrukcji: | 2D |
| Index: | AM-134021 |
| Wysokość (cm): | 160 |
| Szerokość (cm): | 600 |
| Punktów LED: | 1400 |
| Moc (W): | 130 |
| Zasilanie (V): | 230 |
| FLASH: | Tak |
| Organiczna mata: | Tak |
| Waga netto (kg): | 22 |

REALIZACJA ZAMÓWIENIA
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego i jego zakup jest możliwy wyłącznie przez podmioty prawne lub przedsiębiorców, którzy dokonują zakupu do celów biznesowych.
SEKTOR PUBLICZNY
Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy wszystkie jednostki sektora finansów publicznych do składania zamówień z odroczonym terminem płatności na oświetlenie, dekoracje i iluminacje świetlne, zgodnie z Ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 oraz z 2016 r. poz. 831 i 996).
NASZE USŁUGI
PROJEKT
DOSTAWA
MONTAŻ
Zaloguj się