Iluminacja świąteczna dekoracja Elewacyjna LED Renifer 2D AM-138005
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
DEKORACJA ELEWACYJNA
Elegancki renifer świetlny w formie 2D to dekoracja, która efektownie podkreśla świąteczny klimat miejskich ulic i placów. Smukła sylwetka zwierzęcia, wykonana z jasnych punktów LED, dodaje przestrzeni lekkości i wyjątkowego charakteru. Dzięki monumentalnej wysokości aż 5 metrów instalacja przyciąga wzrok z daleka i staje się centralnym punktem zimowej aranżacji.
Artystyczna forma dekoracji – delikatnie zarysowana sylwetka renifera z charakterystycznymi rogami tworzy efekt płynnej linii, która subtelnie podkreśla elegancję całej iluminacji.
Wytrzymała aluminiowa konstrukcja – stabilny stelaż wykonany z aluminium został podzielony na 2 części, co ułatwia transport, przechowywanie i montaż. Całość dodatkowo wyróżnia się odpornością na warunki atmosferyczne.
Efektowne oświetlenie LED – aż 900 punktów świetlnych LED emituje przyjemne, ciepłe światło o wysokiej energooszczędności. Dekoracja jest widoczna z dużej odległości i doskonale prezentuje się w każdej przestrzeni miejskiej.
OŚWIETLENIE LED
OBRYSY Z WĘŻY LED

DANE TECHNICZNE
| Seria: | ELEWACYJNE |
| Rodzaj konstrukcji: | 2D |
| Index: | AM-138005 |
| Wysokość (cm): | 500 |
| Szerokość (cm): | 235 |
| Punktów LED: | 900 |
| Moc (W): | 90 |
| Zasilanie (V): | 230 |
| Statyczne LED: | Tak |
| Waga netto (kg): | 20 |

REALIZACJA ZAMÓWIENIA
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego i jego zakup jest możliwy wyłącznie przez podmioty prawne lub przedsiębiorców, którzy dokonują zakupu do celów biznesowych.
SEKTOR PUBLICZNY
Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy wszystkie jednostki sektora finansów publicznych do składania zamówień z odroczonym terminem płatności na oświetlenie, dekoracje i iluminacje świetlne, zgodnie z Ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 oraz z 2016 r. poz. 831 i 996).
NASZE USŁUGI
PROJEKT
DOSTAWA
MONTAŻ
Zaloguj się