Dekoracja świąteczna iluminacja LED Bombka z Przejściem 3D 4,6m wysokości AM-142017

Dostępność: dostępny na zamówienie
Szacowany czas wysyłki: do 10 dni roboczych
Cena: 71 879,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
71879.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do ulubionych

Opis

BOMBKA Z PRZEJŚCIEM

Bombka 3D z Przejściem to wyjątkowa iluminacja świąteczna o imponującej średnicy 4,3 metra, która zachwyca nie tylko po zmroku, ale również w ciągu dnia. Dzięki zastosowaniu lustrzanych płyt dekoracyjnych, bombka tworzy efektowne refleksy świetlne, dodając blasku każdej przestrzeni. Bombka 3D z Przejściem to niezwykle efektowna dekoracja, która nadaje przestrzeni luksusowego i nowoczesnego charakteru, jednocześnie wprowadzając ciepły, świąteczny klimat.

Efektowne oświetlenie LED - Wysokiej jakości niskonapięciowe oświetlenie LED łączy ciepłe i zimne barwy światła, a dodatkowy efekt migoczących diod nadaje bombce wyjątkowy blask i podkreśla jej magiczny charakter.

Przestronne przejście i interaktywna forma - Dzięki dużemu wejściu bombka pełni funkcję instalacji interaktywnej, umożliwiając przechodzenie przez jej wnętrze i stanowiąc doskonałe tło do pamiątkowych zdjęć.

Trwała i stabilna konstrukcja - Bombka została wykonana z lakierowanego proszkowo aluminium, co gwarantuje jej odporność na warunki atmosferyczne i wieloletnią trwałość. Dekoracja jest łatwa w transporcie i magazynowaniu, składając się z 8 części.

Nowoczesny design z lustrzanym wykończeniem - Połączenie organicznej, brokatowej maty z geometrycznym, lustrzanym wykończeniem sprawia, że bombka prezentuje się niezwykle elegancko zarówno w dzień, jak i po zmroku.

Idealna atrakcja do sesji zdjęciowych - Ta wyjątkowa iluminacja przyciąga wzrok i zachęca do tworzenia świątecznych zdjęć, które podkreślą jej niepowtarzalny charakter.

 

OŚWIETLENIE LED

LED Z FLASH W CO PIĄTEJ DIODZIE

OBRYSY Z WĘŻY LED

DANE TECHNICZNE

Seria: BOŻE NARODZENIE
Rodzaj konstrukcji: 3D
Index: AM-142017
Wysokość (cm): 460
Średnica (cm): 430
Punktów LED: 12930
Moc (W): 370
FLASH: Tak
Kolorowa siatka: Tak
Lustrzane płyty: Tak

 

SEKTOR PUBLICZNY

Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy wszystkie jednostki sektora finansów publicznych do składania zamówień z odroczonym terminem płatności na dekoracje i iluminacje świetlne, zgodnie z Ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 oraz z 2016 r. poz. 831 i 996).

NASZE USŁUGI


PROJEKT


DOSTAWA


MONTAŻ

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 22 375 96 72
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium