Dekoracja latarniowa iluminacja LED Trzy Gwiazdki 2D 2m wysokości AM-130031
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
DEKORACJA LATARNIOWA
Trzy Gwiazdki 2D – klasyczna dekoracja z nową energią świąt. Nowoczesna interpretacja klasycznej iluminacji miejskiej. Dekoracja „Trzy Gwiazdki 2D” wprowadza do przestrzeni publicznych subtelny blask świąt, tworząc magiczny klimat na ulicach i alejkach. Doskonale prezentuje się w ciągach latarniowych – od deptaków po miejskie rynki.
Lekkie wzornictwo i dynamiczna linia - zakrzywiona linia świetlna z trójką świetlistych gwiazd nadaje formie lekkości i ruchu, przypominając świetlny ślad spadających gwiazd. Kompozycja została wykonana z trwałego aluminium, co czyni ją odporną na warunki atmosferyczne i idealną do długotrwałej ekspozycji.
Nastrojowe światło i bezpieczna technologia - iluminacja została wyposażona w 260 punktów LED o mocy jedynie 22 W, łączących barwę bieli ciepłej i zimnej. Subtelne migotanie wybranych diod imituje efekt skrzącego śniegu, dodając dekoracji wyjątkowej głębi i elegancji.
Prosty montaż i elastyczne zastosowanie - dzięki systemowi szybkiego montażu oraz lekkiej konstrukcji typu rożek, dekoracja może być instalowana na różnych typach słupów i latarni – zarówno tych niskich, jak i wyższych. To uniwersalne rozwiązanie do dekoracji miejskich ulic, placów i parkowych alei.
OŚWIETLENIE LED
LED Z FLASH W CO PIĄTEJ DIODZIE
OBRYSY Z WĘŻY LED

DANE TECHNICZNE
| Seria: | LATARNIOWE |
| Rodzaj konstrukcji: | 2D |
| Index: | AM-130031 |
| Wysokość (cm): | 200 |
| Szerokość (cm): | 100 |
| Punktów LED: | 290 |
| Moc (W): | 32 |
| Zasilanie (V): | 230 |
| FLASH: | Tak |
| Waga netto (kg): | 4,5 |


MONTAŻ DEKORACJI – PROSTY I UNIWERSALNY
Nasze uchwyty pasują do większości popularnych typów słupów. Sprawdź, jak łatwo i bezinwazyjnie zamontujesz dekorację!
Szybki montaż na opasce zaciskowej
Dekoracje latarniowe wyposażone są w aluminiowe stelaże i montowane za pomocą solidnych uchwytów metalowych oraz opasek zaciskowych. Instalacja jest niezwykle prosta – wystarczy przyłożyć dekorację do słupa, objąć uchwyty opaskami stalowymi i zacisnąć. Nie wymaga to wiercenia ani żadnej ingerencji w konstrukcję latarni. Montaż jest stabilny, bezinwazyjny i błyskawiczny.
⚠️ Opaski zaciskowe nie są dołączone do zestawu – należy je zakupić osobno.

1
Uchwyty stabilizujące w komplecie z dekoracją latarniową.

2
Montaż górnego i dolnego uchwytu za pomocą metalowych opasek zaciskowych.

3
Szybki montaż i demontaż dekoracji. Uchwyty stabilizujące posiadają śruby kontrujące.
Kompatybilność z różnymi rodzajami słupów

Uchwyty montażowe pasują do słupów o przekroju:
REALIZACJA ZAMÓWIENIA
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego i jego zakup jest możliwy wyłącznie przez podmioty prawne lub przedsiębiorców, którzy dokonują zakupu do celów biznesowych.
SEKTOR PUBLICZNY
Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy wszystkie jednostki sektora finansów publicznych do składania zamówień z odroczonym terminem płatności na oświetlenie, dekoracje i iluminacje świetlne, zgodnie z Ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 oraz z 2016 r. poz. 831 i 996).
NASZE USŁUGI
PROJEKT
DOSTAWA
MONTAŻ
Zaloguj się