Dekoracja Latarniowa iluminacja LED Renifer 2D 2m wysokości AM-130052
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
DEKORACJA LATARNIOWA
Renifer 2D – elegancka dekoracja latarniowa w kształcie złotej głowy renifera z rozświetlonymi porożami, która wprowadza wyjątkowy klimat zimowej magii do miejskich przestrzeni. Doskonale sprawdza się na słupach oświetleniowych wzdłuż deptaków, parkowych alejek oraz przy placach miejskich.
Złoty połysk i świąteczne detale – metaliczne wykończenie renifera podkreśla jego prestiżowy charakter, a poroże udekorowane jest nietłukącymi się bombkami oraz subtelnymi diodami LED. Całość uzupełnia efekt skrzącego śniegu, tworzony przez migoczące punkty świetlne.
Wytrzymała konstrukcja i energooszczędność – lekka, aluminiowa rama pokryta lakierem zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. 310 punktów LED o mocy zaledwie 14 W pozwala na oszczędne użytkowanie przez cały okres świąteczny.
Łatwy montaż do latarni – dekoracja przystosowana do szybkiego montażu na pionowej krawędzi słupa oświetleniowego, przy użyciu metalowych opasek zaciskowych (brak w zestawie). Konstrukcja sprawdzi się w przestrzeni miejskiej zarówno nowoczesnej, jak i klasycznej.
OŚWIETLENIE LED
LED Z FLASH W CO PIĄTEJ DIODZIE
OBRYSY Z WĘŻY LED

DANE TECHNICZNE
| Seria: | LATARNIOWE |
| Rodzaj konstrukcji: | 2D |
| Index: | AM-130052 |
| Wysokość (cm): | 200 |
| Szerokość (cm): | 70 |
| Punktów LED: | 310 |
| Moc (W): | 14 |
| Zasilanie (V): | 230 |
| FLASH: | Tak |
| Kolorowe bombki: | Tak |
| Lustrzane płyty: | Tak |
| Waga netto (kg): | 8 |

MONTAŻ DEKORACJI – PROSTY I UNIWERSALNY
Nasze uchwyty pasują do większości popularnych typów słupów. Sprawdź, jak łatwo i bezinwazyjnie zamontujesz dekorację!
Szybki montaż na opasce zaciskowej
Dekoracje latarniowe wyposażone są w aluminiowe stelaże i montowane za pomocą solidnych uchwytów metalowych oraz opasek zaciskowych. Instalacja jest niezwykle prosta – wystarczy przyłożyć dekorację do słupa, objąć uchwyty opaskami stalowymi i zacisnąć. Nie wymaga to wiercenia ani żadnej ingerencji w konstrukcję latarni. Montaż jest stabilny, bezinwazyjny i błyskawiczny.
⚠️ Opaski zaciskowe nie są dołączone do zestawu – należy je zakupić osobno.

1
Uchwyty stabilizujące w komplecie z dekoracją latarniową.

2
Montaż górnego i dolnego uchwytu za pomocą metalowych opasek zaciskowych.

3
Szybki montaż i demontaż dekoracji. Uchwyty stabilizujące posiadają śruby kontrujące.
Kompatybilność z różnymi rodzajami słupów

Uchwyty montażowe pasują do słupów o przekroju:
REALIZACJA ZAMÓWIENIA
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego i jego zakup jest możliwy wyłącznie przez podmioty prawne lub przedsiębiorców, którzy dokonują zakupu do celów biznesowych.
SEKTOR PUBLICZNY
Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy wszystkie jednostki sektora finansów publicznych do składania zamówień z odroczonym terminem płatności na oświetlenie, dekoracje i iluminacje świetlne, zgodnie z Ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 oraz z 2016 r. poz. 831 i 996).
NASZE USŁUGI
PROJEKT
DOSTAWA
MONTAŻ
Zaloguj się