Dekoracja Latarniowa iluminacja LED Prezent z Kokardą 2D 1m wysokości AM-100371

Dostępność: Na zamówienie do zastosowań profesjonalnych
Szacowany czas wysyłki: 10 dni roboczych
Cena: 1 587,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
1587.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do ulubionych
Ocena: 4.56
Kod produktu: AM-100371

Opis

DEKORACJA LATARNIOWA

Świetlna dekoracja w formie eleganckiego prezentu z kokardą to doskonały wybór do ozdobienia latarni ulicznych i miejskich przestrzeni. Połączenie ciepłej bieli z głębokim fioletem nadaje kompozycji wyjątkowego charakteru i przyciąga wzrok zarówno w dzień, jak i po zmroku. To idealny akcent świąteczny, który wnosi atmosferę radości i podkreśla uroczysty klimat przestrzeni publicznych.

Wyrazisty kontrast barw – zestawienie ciepłej bieli LED z fioletowym wypełnieniem tworzy elegancki, nowoczesny efekt świetlny.

Efektowny kształt prezentu – geometryczna forma wzbogacona o kokardę sprawia, że dekoracja symbolizuje świąteczną hojność i radość obdarowywania.

Solidna konstrukcja – aluminiowy stelaż oraz energooszczędne diody LED gwarantują trwałość i odporność na warunki atmosferyczne, co pozwala na wieloletnie użytkowanie.

 

OŚWIETLENIE LED

LED Z FLASH W CO PIĄTEJ DIODZIE

OBRYSY Z WĘŻY LED

Dekoracja świetlna LED 2D w formie prezentu z kokardą, 100 cm wysokości i 80 cm szerokości, 380 punktów LED, montaż na latarniach miejskich.

DANE TECHNICZNE

Seria: LATARNIOWE
Rodzaj konstrukcji: 2D
Index: AM-100371
Wysokość (cm): 100
Szerokość (cm): 80
Punktów LED: 380
Moc (W): 42
Zasilanie (V): 230
FLASH: Tak
Organiczna mata: Tak
 

 

 

MONTAŻ DEKORACJI – PROSTY I UNIWERSALNY

Nasze uchwyty pasują do większości popularnych typów słupów. Sprawdź, jak łatwo i bezinwazyjnie zamontujesz dekorację!

 

Szybki montaż na opasce zaciskowej

Dekoracje latarniowe wyposażone są w aluminiowe stelaże i montowane za pomocą solidnych uchwytów metalowych oraz opasek zaciskowych. Instalacja jest niezwykle prosta – wystarczy przyłożyć dekorację do słupa, objąć uchwyty opaskami stalowymi i zacisnąć. Nie wymaga to wiercenia ani żadnej ingerencji w konstrukcję latarni. Montaż jest stabilny, bezinwazyjny i błyskawiczny.
⚠️ Opaski zaciskowe nie są dołączone do zestawu – należy je zakupić osobno.


1

Uchwyty stabilizujące w komplecie z dekoracją latarniową.


2

Montaż górnego i dolnego uchwytu za pomocą metalowych opasek zaciskowych.


3

Szybki montaż i demontaż dekoracji. Uchwyty stabilizujące posiadają śruby kontrujące.

 

Kompatybilność z różnymi rodzajami słupów 

Zastosowanie LED

Uchwyty montażowe pasują do słupów o przekroju:

okrągłym gładkim
okrągłym żebrowanym
kwadratowym

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego i jego zakup jest możliwy wyłącznie przez podmioty prawne lub przedsiębiorców, którzy dokonują zakupu do celów biznesowych.

SEKTOR PUBLICZNY

Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy wszystkie jednostki sektora finansów publicznych do składania zamówień z odroczonym terminem płatności na oświetlenie, dekoracje i iluminacje świetlne, zgodnie z Ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 oraz z 2016 r. poz. 831 i 996).

NASZE USŁUGI

Ikona projektu

PROJEKT

Ikona dostawy

DOSTAWA

Ikona montażu

MONTAŻ

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 22 153 23 40
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium