Dekoracja Latarniowa iluminacja LED Ornament ze Śnieżynką 2D 2,3m wysokości AM-130002
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Opis
DEKORACJA LATARNIOWA
Ornament ze śnieżynką 2D – dekoracja latarniowa o wysokości 2,3 m, zaprojektowana z myślą o świątecznym wystroju przestrzeni miejskich. Jej elegancki kształt oparty na motywie spiralnych zawijasów i centralnie umieszczonej śnieżynki nadaje ulicom zimowego uroku i świetlnej głębi.
Efektowna kompozycja świetlna z migoczącymi punktami – dekoracja wyposażona jest w 730 punktów LED, które emitują światło białe, z czego wybrane diody migoczą, tworząc efekt skrzącego się śniegu. Ornament wykonano z trwałego aluminium, które zapewnia odporność na warunki atmosferyczne.
Stylowa śnieżynka jako centralny motyw dekoracyjny – konturowy wzór śnieżynki z podświetleniem LED doskonale kontrastuje z liniami ornamentu, przyciągając wzrok zarówno z daleka, jak i z bliska.
System szybkiego montażu – bezpieczna i uniwersalna instalacja – dekoracja montowana jest pionową krawędzią konstrukcji za pomocą metalowych opasek zaciskowych (brak w zestawie), co pozwala na szybki montaż na większości słupów oświetleniowych bez potrzeby modyfikacji infrastruktury.
OŚWIETLENIE LED
LED Z FLASH W CO PIĄTEJ DIODZIE
OBRYSY Z WĘŻY LED

DANE TECHNICZNE
| Seria: | LATARNIOWE |
| Rodzaj konstrukcji: | 2D |
| Index: | AM-130002 |
| Wysokość (cm): | 230 |
| Szerokość (cm): | 90 |
| Punktów LED: | 700 |
| Moc (W): | 58 |
| Zasilanie (V): | 230 |
| FLASH: | Tak |
| Waga netto (kg): | 8 |


MONTAŻ DEKORACJI – PROSTY I UNIWERSALNY
Nasze uchwyty pasują do większości popularnych typów słupów. Sprawdź, jak łatwo i bezinwazyjnie zamontujesz dekorację!
Szybki montaż na opasce zaciskowej
Dekoracje latarniowe wyposażone są w aluminiowe stelaże i montowane za pomocą solidnych uchwytów metalowych oraz opasek zaciskowych. Instalacja jest niezwykle prosta – wystarczy przyłożyć dekorację do słupa, objąć uchwyty opaskami stalowymi i zacisnąć. Nie wymaga to wiercenia ani żadnej ingerencji w konstrukcję latarni. Montaż jest stabilny, bezinwazyjny i błyskawiczny.
⚠️ Opaski zaciskowe nie są dołączone do zestawu – należy je zakupić osobno.

1
Uchwyty stabilizujące w komplecie z dekoracją latarniową.

2
Montaż górnego i dolnego uchwytu za pomocą metalowych opasek zaciskowych.

3
Szybki montaż i demontaż dekoracji. Uchwyty stabilizujące posiadają śruby kontrujące.
Kompatybilność z różnymi rodzajami słupów

Uchwyty montażowe pasują do słupów o przekroju:
REALIZACJA ZAMÓWIENIA
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego i jego zakup jest możliwy wyłącznie przez podmioty prawne lub przedsiębiorców, którzy dokonują zakupu do celów biznesowych.
SEKTOR PUBLICZNY
Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy wszystkie jednostki sektora finansów publicznych do składania zamówień z odroczonym terminem płatności na oświetlenie, dekoracje i iluminacje świetlne, zgodnie z Ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 oraz z 2016 r. poz. 831 i 996).
NASZE USŁUGI
PROJEKT
DOSTAWA
MONTAŻ
Zaloguj się