Kategorie bloga
Tagi z bloga
Lampki choinkowe LED - zalety i sposoby wykorzystania

Lampki świąteczne LED to idealna ozdoba drzewka bożonarodzeniowego, ale także domu i ogrodu. Wśród ostatnich trendów znajdują się lampki LED, które posiadają wiele zalet. Między innymi to, że posiadają różne barwy światła, dzięki czemu można dopasować je do własnej aranżacji świątecznej.

Lampki choinkowe LED

Te kolorowe światełka potęgują świąteczny nastrój i sprawiają, że w domu panuje rodzinna atmosfera. Umilają one także czas spędzony na rozmowach i wspólnym kolędowaniu. Wybierając lampki najważniejsze jest zwrócenie uwagi na długość przewodu - tak, by był on dopasowany do wielkości dekorowanego miejsca. Warto zwrócić uwagę na to, że klasyczne lampki świąteczne generują dość duży pobór prądu. Typowy zestaw lampek składa się z okołu stu żarówek o łącznej mocy 50 W. Do dekoracji bardzo często używa się dwóch, albo nawet większej ilości kompletów. Sprawia to, że koszty mogą być bardzo duże. Lepiej jest więc zdecydować się na lampki świąteczne oparte na technologii LED, gdyż zużywają one znacznie mniejszą ilość prądu (jeden komplet około 8W). Są to lampki energooszczędne - nawet paląc się przez wiele godzin nie wpłyną znacząco na wyższy rachunek za energię elektryczną. Jak widać są to światełka, które pozwolą na spore oszczędności, co jest szczególnie mile widziane w okresie Bożego Narodzenia - kiedy wydatków jest bardzo dużo.

Ozdoba elewacji zewnętrznych

Lampki LED, równie skutecznie jak choinkę mogą także udekorować dom na zewnątrz. Możliwości w zakresie dekoracji są niemal nieograniczone (dach, granice okien, balkon lub taras). Ze światełkami LED ma się pewność, że nie zostaną one uszkodzone przez złe warunki atmosferyczne. Są to bowiem lampki odporne na niskie temperatury, wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie świecące przez kilkaset godzin. Co ciekawe, do wyboru są lampki w różnych kształtach. Mogą przypominać one: sople lodu, bałwanki, mogą przedstawiać nawet postać Św. Mikołaja. Wszystkie są naprawdę efektowne. Decydując się na lampki choinkowe LED ma się pewność, że niezależnie od miejsca ich umieszczenia będą niezawodne, dekoracyjne i energooszczędne.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl