Donice LED - oświetlają i ozdabiają

Oświetlenie z wykorzystaniem diod LED daje mnóstwo ciekawych sposobów na oryginalną dekorację otoczenia. Niewielkie wymiary diod, duża jasność świecenia, a także niski pobór prądu pozwalają na to, aby zastosować je w bardzo nietypowych miejscach, na przykład w donicach.

Diody LED mogą mieć formę listew lub taśm, jak również być źródłem światła w formie tradycyjnych żarówek i świetlówek. Do tego dochodzi różnorodność barw światła, od zimnej po ciepłą, a także możliwość zastosowania diod kolorowych w barwach z palety RGB.

Podświetlane donice z diodami LED

Zalety diod LED jako źródła światła pozwoliły na to, aby móc zaoferować efektowne podświetlane donice. Stanowią one nie tylko ozdobę i praktyczny przedmiot niezbędny w domach i na tarasach, ale też same w sobie są świetnym i wydajnym źródłem światła.

W donicach mogą być umieszczone diody w formie taśm lub żarówek. Standardowa żarówka da eleganckie zimne lub cieplejsze żółtawe światło, a zastosowanie żarówki RGB pozwoli na to, aby dowolnie wybrać barwę, dostosowując kolor donic do otoczenia.

Niewielkie zapotrzebowanie na energię pozwala na to, aby diody LED zasilać nie tylko z gniazdka sieci elektrycznej, ale też za pomocą ładowanych akumulatorów, baterii, a nawet baterii solarnych. Pozwala to na umieszczenie donic, jak i wszelkich innych rodzajów oświetlenia, w dowolnych miejscach, niekoniecznie tam, gdzie znajduje się źródło prądu.

Efektowne połączenie natury i technologii

Sam wygląd, jakim imponuje donica LED, jest już atrakcyjny, a w połączeniu z zasadzonymi w niej roślinami sprawi, że całość stanowić będzie imponującą dekorację. Donicę taką można postawić wewnątrz pomieszczenia, na tarasie czy nawet w ogrodzie. Nadaje się ona na dekorację stałą lu okazjonalną.

Różne rozmiary donic LED, jakie można kupić w sklepach powodują, że można w nich posadzić różne rośliny, od małych po bardzo duże. Donice ledowe są skonstruowane, jak każda inna donica, mają otwory odwadniające, dzięki czemu rośliny mają dobre warunki do rozwoju.

Duże możliwości zastosowania diod LED

Technologia LED daje dużo możliwości zastosowania, w tym w wielu miejscach, gdzie wcześniej trudno było sobie wyobrazić istnienie oświetlenia. Poza szerokim zastosowaniem, oferuje również wysoką jakość i trwałość. Niski pobór energii pozwala na to, aby nie martwić się kosztami prądu i zapewnić sobie wyjątkową atmosferę w dowolnym miejscu mieszkania, domu czy jego otoczenia. Poza donicami, coraz powszechniejsze są takie rodzaje oświetlenia jak cotton balls, girlandy, kule LED, kostki LED, liny oświetleniowe oraz coraz powszechniejsze przedmioty dmuchane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl