Kategorie bloga
Tagi z bloga
AMLED laureatem rankingu e-Gazele Biznesu 2017!

Miło nam poinformować, że AMLED znalazł się w prestiżowym rankingu e-Gazele Biznesu 2017! Jesteśmy w pierwszej 30- tce najprężniej rozwijających się firm z branży e- commerce ubiegłego roku i oczywiście całczas prężnie się rozwijamy

„Gazele Biznesu” jest najpopularniejszym i najstarszym zestawieniem najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt powstaje przy udziale najpopularniejszych dzienników ekonomicznych.W Polsce za sporządzenie rankingu nieprzerwani od 2000 roku odpowiada prestiżowy dziennik "Puls Biznesu". Analogiczne zestawienia powstają również w Szwecji, Danii, na Litwie, Łotwie, w Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel Biznesu w poszczególnych krajach dostosowuje się do tamtejszych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie przyświeca identyczny: promocja małej i średniej przedsiębiorczości.

„Gazele Biznesu” to prócz ponad 200-stronnicowego rankingu skupiającego najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy, także cykl 10 spotkań w największych miastach Polski, podczas których wręczane są nagrody laureatom oraz przeprowadzane liczne rozmowy z przedsiębiorcami. AMLED zdobył 29 miejsce w rankingu „e-Gazel Biznesu”, który organizowany jest od 2014 roku. Zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm prowadzących handel w internecie o rocznych obrotach z przedziału od 50 tys. zł do 100 mln zł.

Jest dla nas zaszczytem dołączenie do grona tak wielu fantastycznych przedsiębiorców z całego kraju. Wyróżnienie to odzwierciedla naszą wiarygodność jako przedsiębiorstwa i dobitnie pokazuje, że świetnie radzimy sobie na tle konkurencji w naszej branży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl