Informacje ogólne

Kupując w sklepie AMLED automatyczne akceptujesz nasze warunki:


1. Jako formy płatności uznajemy: przelew na konto bankowe, pobranie lub płatność gotówką w siedzibie firmy.

2. Jako e-sklep prowadzimy głównie sprzedaż wysyłkową. 

3. Do każdego zakupu wystawiamy fakturę VAT lub inny dokument  potrzebny do uwzględnienia ewentualnej reklamacji.
a) Dane do faktury prosimy podać w formularzu podczas rejestracji
b) Fakturę VAT wystawiamy w dniu wysyłki paczki do klienta - wcześniej możliwe jest wystawienie faktury PRO-FORMA

4. Przy wpłacie na konto, towar wysyłamy dopiero po zaksięgowaniu na naszym koncie pełnej opłaty. W tytule przelewu powinien znajdować się numer zamówienia

5. Koszty wysyłki pokrywa kupujący i będą one wyszczególnione na dokumencie sprzedaży chyba że kwota za zakupy jest  większa niż 600zł lub zakupione produkty objęte są aktualną promocją.

6. Klient, który dokona zakupów poprzez e-sklep AM-LED ma możliwość zwrócenia towaru do 14 dni bez podania przyczyny jeżeli towar nie posiada widocznych śladów użytkowania i nie uległ uszkodzeniu z winy klienta.

7. W większości przypadków sprzedajemy produkty pochodzące od solidnych i sprawdzonych producentów i dystrybutorów. Dlatego standardowo towary objęte są 12 miesięcznym okresem gwarancyjnym. Wyjątkiem są produkty firmy ZAMEL Sp. z o.o. które objęte są 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

8. Przesyłkę towaru realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia wynikające z winy firm transportowych.

9. Dokładamy wszelkich starań, aby wysyłka zamówienia była zrealizowana w terminie określonym przez parametr WYSYŁKA przy opisie przedmiotu. Przy zakupie kilku przedmiotów o różnych terminach wysyłki zostanie ona zrealizowana do terminu maksymalnego dla tych towarów.

10. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn nie będzie możliwa wysyłka towaru w terminie podanym w opisie przedmiotu niezwłocznie kontaktujemy się z klientem w celu ustalenia szczegółów wysyłki i realizacji zamówienia.

11. Paczkę należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie ewentualnych uszkodzeń kurier spisze protokół szkody a kupującego prosimy o kontakt z nami.

12. Jeżeli nie otrzymałeś przesyłki skontaktuj się z nami.

13. Ceny przedmiotów wystawionych w e-sklepie obowiązują tylko przy zakupach zrealizowanych przez platformę sklepu AM-LED. Przy większych zakupach klient może wystąpić z prośbą o udzielenie rabatu. Przy długotrwałej współpracy gwarantujemy atrakcyjne programy rabatowe.

14. Jeżeli nie zgadzasz się z naszymi warunkami - nie kupuj! Unikniemy nieporozumień.

15. W sprawach reklamacji i gwarancji NIEZBĘDNY jest wcześniejszy kontakt wyłącznie na adres e-mail sklep@amled.pl, lub telefonicznie  pod numerem +48 501 504 519.

 

ZAPRASZAMY DO UDANYCH ZAKUPÓW.

ZESPÓŁ AMLED

Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 22 375 96 72
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium