99,5% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1579Nie polecam8

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Kategorie blog
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
Świecznik JULLE 271-32
Świecznik JULLE 271-32
114,90 zł 99,80 zł
szt.
Ramka na zdjęcia z podświetleniem LED
Ramka na zdjęcia z podświetleniem LED
104,90 zł 48,80 zł
szt.
Lampki LED Niebieskie 8m
Lampki LED Niebieskie 8m
34,90 zł 17,70 zł
szt.
Lampa stołowa E14 Rings Czarna
Lampa stołowa E14 Rings Czarna
71,00 zł 38,70 zł
szt.
Abażur Nature do lamp E14 Szary
Abażur Nature do lamp E14 Szary
28,90 zł 12,20 zł
szt.
Lampki LED Białe zimne Bardzo gęste
Lampki LED Białe zimne Bardzo gęste
139,99 zł 38,70 zł
szt.
Lampa biurkowa E27 Larry Chrom Czarny
Lampa biurkowa E27 Larry Chrom Czarny
269,00 zł 167,70 zł
szt.
Lampa stołowa E14 Hagby Czarna
Lampa stołowa E14 Hagby Czarna
97,70 zł 47,70 zł
szt.
Drzewko VARIANT Led
Drzewko VARIANT Led
102,90 zł 68,70 zł
szt.
Meteorki Ecolight LED 5m
Meteorki Ecolight LED 5m
149,00 zł 76,80 zł
szt.
Lampa wpuszczana Garden 24 Decklight
Lampa wpuszczana Garden 24 Decklight
119,00 zł 77,60 zł
szt.
Bombka STRIXBOL
Bombka STRIXBOL
32,90 zł 15,60 zł
szt.
Gdzie i jak w przestrzeni miejskiej stosować iluminacje świąteczne

Iluminacje świąteczne LED 3d, są doskonałym elementem wystroju naszych miast i miasteczek. Są tym elementem dekoracji miejskiej, który zawsze informuje nas o tym że święta już się zbliżają. Ozdoby takie nadają naszemu miastu niepowtarzalny klimat. Iluminacje świąteczne LED, które znajdują zastosowanie w przestrzeni miejskiej można podzielić na: dekoracje latarniowe, dekoracje elewacyjno–latarniowe, iluminacje na budynku, dekoracje latarniowe 3D, dekoracje uliczno–elewacyjne. Każda z tych ozdób ma swoje przeznaczenie oraz zastosowanie. Warto przyjrzeć się im, szczególnie wtedy kiedy nasze miasto nie posiada jeszcze ozdób tego typu i jesteśmy na etapie planowania ich zainstalowania. 

Iluminacje świąteczne

Przede wszystkim powinniśmy tak zaplanować ich rozmieszczenie, aby nie zepsuć klimatu, w najpiękniejszych miejscach w naszym mieście. Dla przykładu weźmy rynek lub starówkę. Jeśli zamontujemy na takim rynku mnóstwo ozdób świetlnych o dużej mocy, to zabytkowe walory starego miasta pozostaną niewidoczne, a zamiast klimatu świąt stworzymy klimat centrum handlowego. W takich miejscach najlepiej jest stosować, iluminacje świąteczne LED latarniowe oraz delikatne iluminacje na budynkach. Iluminacje latarniowe będą doskonale widoczne, doświetlą lekko sąsiadujące budynki, natomiast na budynkach najlepiej zastosować iluminacje w pewnych charakterystycznych jego punktach architektonicznych. 

Odwrotna sytuacja ma się kiedy chcieli byśmy zamaskować światłem, budynki lub części miasta, które urodą nie grzeszą. Warto wówczas zamontować zdecydowanie mocniejsze iluminacje elewacyjne, dzięki którym nawet największa szkarada będzie wyglądać na pałac. Do tego dochodzą również inne rodzaje iluminacji, takie jak iluminacje trójwymiarowe. Tutaj powinniśmy kierować się dobrym smakiem. Postawienie iglo przed centrum handlowym jest niezłym pomysłem, natomiast postawienie tej samej instalacji na starówce, nie jest już najbardziej trafnym rozwiązaniem. Na rynku możemy postawić drzewa LED, lub jeśli są żywe drzewa podświetlić właśnie je. 

Serdecznie zapraszamy do naszego działu iluminacji świątecznych: https://amled.pl/pl/c/ILUMINACJE-swiateczne-LED/310 gdzie znajdą Państwo szeroką gamę kilku tysięcy wysokiej jakości iluminacji i dekoracji miejskich i nie tylko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium