Kategorie bloga
Tagi z bloga
Ekonomiczne oświetlenie w przemyśle

Oświetlenie przemysłowe LED staje się coraz powszechniej stosowane w zakładach przemysłowych. Dla właścicieli firm i zakładów jest do dobry wybór ze względu na trwałość oświetlenia LED. Średnia długość żywotności lamp LED waha się średnio około 30 lat ciągłego świecenia. Lampy LED świecą zawsze określoną barwą niezależnie od dokładnych parametrów prądu, którym są zasilane. Dodatkowym atutem takiego oświetlania jest spora energooszczędność. 

Oświetlenie przemysłowe LED jest się w stanie zwrócić już po upływie kilku miesięcy ciągłego użytkowania. Dlatego coraz większa ilość osób decyduje się na tego typu rozwiązanie.  

Osoby, które zdecydują się na oświetlenie LED, mogą wybierać spośród szerokiej gamy rodzajów lamp. Dostępne są proste rozwiązania obejmujące oprawy hermetyczne LED oraz oprawy otwarte LED, które idealnie sprawują się przy oświetlaniu powierzchni przemysłowych oraz biurowych. Ludzie poszukujący bardziej specjalistycznych rozwiązań LED, znajdą na przykład lampy przemysłowe wysokiego składowania, które to zostały zaprojektowane by w wysokich magazynach skupić światło tak, aby dobrze oświetlić wąskie uliczki magazynowe przy niewielkiej ilości stosowanych lamp. Istnieją także specjalne lampy przeciwwybuchowe LED, które są przeznaczone do strefy zagrożonej wybuchem. 

LAMPA PRZEMYSŁOWA HIGH BAY LED LC-HBW OD 80W DO 150W

Oświetlenie przemysłowe LED cały czas się rozwija i powstają nowe, specjalistyczne lampy, które mają możliwość spełniania wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto jest to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne i przynoszące oszczędności, co docenią wszyscy ci, którzy zdają sobie sprawę z faktu, jak bardzo w ostatnich latach wzrosły opłaty związane z elektrycznością. Oświetlenie przemysłowe LED okazuje się idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie mamy możliwość odpowiednio manipulować światłem dziennym i łączyć je w sposób optymalny ze światłem sztucznym.  

Z roku na rok coraz więcej właścicieli firm decyduje się na oświetlenie przemysłowe LED, co nie dziwi, biorąc pod uwagę fakt, jak ergonomiczne i ekonomiczne jest to rozwiązanie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl