Kategorie bloga
Tagi z bloga
Wykorzystanie węży LED

Węże LED spełniają funkcję zarówno dekoracyjną jak i użytkową. Są niezwykle wszechstronne w zastosowaniu, a dzięki coraz nowszym modelom (LED Neon Flex) możemy stworzyć z nich niemal wszystko- od efektywnego oświetlenia podjazdu po przyciągającą wzrok reklamę.

Wykorzystanie węży LED

Węże świetlne które wykorzystują energooszczędne źródło światła LED, znajdują wielorakie zastosowanie w oświetlaniu konstrukcji zewnętrznych budynków czy w branży reklamowej jako zamienniki tradycyjnych neonów. Dzięki możliwościom zastosowania węży LED w każdych warunkach zewnętrznych, ich wyrazistym kolorom oraz elastyczności (wersja flex), mamy pełną dowolność w dekoracji światłem niemal każdej przestrzeni. Możemy na przykład ułożyć z węży LED dwybrany kształt,  który stanie się znakiem rozpoznawczym naszej firmy, hotelu, restauracji, sklepu czy jakiegokolwiek punktu handlowo-usługowego.

Węże LED – zastosowanie na zewnątrz

LED Neon Flex świetnie spisze się w oświetleniu schodów, ścieżek ogrodowych, parkowych i parkingów. Węże LED można stosować także na elewacji dowolnego budynku, na ogrodzeniach, aranżując oczka wodne, fontanny czy baseny. Odpowiednia klasa szczelności sprawia bowiem, że bez problemu możemy je wykorzystywać w miejscach narażonych na wilgoć czy bezpośredni kontakt z wodą.

Węże LED – zastosowanie we wnętrzach

Wąż LED doskonale urozmaici aranżację dowolnego wnętrza. Świetnie sprawdzi się jako oświetlenie blatu kuchennego, strefy pod prysznicem czy przy wannie. Węże ledowe odnajdą się świetnie także jako oświetlenie liniowe w holach, przedpokojach, sypialniach czy pokojach dziecięcych.

Wysokiej jakości materiał i wykonanie

Węże LED Neon Flex powstają ze specjalnych, wysokiej jakości materiałów, zapewniających im ochronę zarówno przed upalną, jak i mroźną pogodą. Węże ledowe są odporne na odkształcenia,  co pozwala im niezmiennie zachować nadany im kształt. Są to produkty cechujące się bezpieczeństwem dla ludzi i zwierząt- nie są źródłem emisji żadnych niebezpiecznych pierwiastków oraz nagrzewają się w stopniu minimalnym. Decydując się na węże ledowe, możemy być pewni dobrej inwestycji na lata, cechującej się niskimi kosztami eksploatacji i długą żywotnością.

Łatwy montaż węży LED

Montując węże Led, stosujemy zazwyczaj specjalne uchwyty, które można w prosty sposób zainstalować na pionowej płaszczyźnie. Przewody świetlne możemy zamówić z cięciem co jeden metr, co pięć metrów lub co pięćdziesiąt metrów. Dzięki temu można tworzyć formy i dekoracje świetlne o różnej wielkości.

Decydując się na konkretny model węża LED, zwróćmy uwagę na jego parametry. Polecamy zapoznać się z artykułem Parametry węży LED

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl