99,6% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1922Nie polecam7

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Gorące rabaty:  800 zł - 3% 1400 zł - 4% 3500 zł - 6% 5000 zł - 7%

System Inteligentnego Domu Exta Life to efekt analizy najnowszych trendów panujących na rynku inteligentnych instalacji. Umożliwi Ci sterowanie oświetleniem, roletami i urządzeniami elektrycznymi w domu i biurze. Exta Life to grupa połączonych ze sobą mechanizmów: nadajników, odbiorników, czujników i kontrolerów.

System daje gwarancję wysokiego bezpieczeństwa transmisji oraz posiada zasięg działania, który sięga aż 300 metrów w terenie otwartym, zapewniając właściwą pracę w domu i biurze.

Główna cecha systemu Exta Life to dwukierunkowa komunikacja pomiędzy kontrolerem, a odbiornikami, dzięki czemu poprzez aplikację mobilną mamy pełny dostęp do informacji o aktualnym stanie wszystkich naszych urządzeń.

System posiada maksymalnie uproszczony proces instalacji i konfiguracji. Daje możliwość zdalnego dopisywania i usuwania nadajników do wybranych odbiorników, konfigurację ich parametrów i zdalną zmianę ich oprogramowania. Sterowanie przy pomocy aplikacji gwarantuje szybki i intuicyjny proces załączania/wyłączania rolet.

Sterowanie światłem

Sterowanie oświetleniem przy pomocy systemu Exta Life to szeroka gama możliwości, od zwykłego włącz/wyłącz, przez sceny świetlne, po zaawansowane programy sterowania światłem.

Sterowanie roletami

Inteligentny dom według filozofii Exta Life oznacza pełną kontrolę nad roletami okiennymi w całym domu. Aplikacja płynnie pozwala zarządzać roletami z podziałem na poziomy i pomieszczenia budynku. Ikony aplikacji pozwalają na opuszczanie/podnoszenie wszystkich rolet przy pomocy jednego kliknięcia.

Sterowanie bramą wjazdową

Korzystając z systemu Exta Life z dowolnego miejsca można przy pomocy telefonu komórkowego uruchamiać mechanizm otwierania bramy wjazdowej na posesję lub rozpocząć otwieranie bramy do garażu.

Sterowanie temperaturą otoczenia

Regulacja temperatury to kolejna ważna funkcja systemu Exta Life, która odbywa się przy udziale nadajników klawiszowych. Możemy przypisać określoną temperaturę ogrzewania do każdego z pomieszczeń. Ponadto mamy możliwość zaprogramowania systemu tak, by automatycznie zmieniał wartości w określonych godzinach lub dniach tygodnia.

Funkcje logiczne

Dzięki Exta Life możemy definiować poszczególne zdarzenia, sekwencje, a także sceny, których realizacja może być warunkowana spełnieniem określonych przez nas warunków logicznych.

Działanie dwukierunkowe

Dwukierunkowa komunikacja między kontrolerem a odbiornikami, pozwala na szybkie uzyskanie informacji na temat na przykład zamknięcia okien/drzwi, poziomu rolet na zewnątrz aktywności poszczególnych urządzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium