Opcje przeglądania

12 Volt – łatwe i bezpieczne 

Niesamowita prostota instalacji i bezpieczeństwo (12Volt) tego systemu oświetlenia sprawia, że jest ono dostępne dla wszystkich. Samodzielnie zaplanujesz i zamontujesz wszystkie elementy systemu. Również inne istniejące systemy 12V łatwo połączysz z naszym systemem. Wszystkie złącza i transformatory są wilgocioszczelne (klasa IP44) i przeznaczone do zastosowania na zewnątrz. Produkty spełniają wymogi wszystkich europejskich norm. Część produktów jest przetestowana i przygotowana do ciągłej pracy pod wodą (klasa IP68). Nasze wyroby wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a ich powierzchnia odporna jest na działanie UV. Dzięki temu wszystkie produkty posiadają 2 letnią gwarancję, z wyłączeniem źródeł światła.

System oświetlenia zaprojektowano tak, aby był on bezpieczny dla Was, waszych dzieci i zwierząt. 12 Volt (niskie napięcie) jest uznane przez europejskie prawo jako napięcie bezpieczne. Nowe technologie pozwalają, aby oświetlenie 12 Volt w pełni oświetliło Twój dom, ogród, chodnik, parking, podjazd. Podłączenie transformatora do poszczególnych lamp odbywa się za pomocą ręcznie skręcanych złączek. Nie potrzebne żadne narzędzia, jedynie śrubokręt do montażu niektórych lamp. Oświetlenie przygotowane jest również do instalacji w już istniejącym ogrodzie; wszystkie przewody i złącza mogą być ułożone na powierzchni.


Podłącz i używaj 

To oznacza łatwość podłączenia i używania. System oświetleniowy oferuje program oświetlenia, dzięki któremu można bezpiecznie i szybko wykonać instalację systemu. Każda lampa posiada dołączony przewód ze skręcanym złączem gotowym do połączenia z przewodem głównym. Nie trzeba być elektrykiem aby to podłączyć! Wszystkie przewody i transformatory wyposażone są w szczelne skręcane złączki.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl